Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolják úgy a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják úgy a nők, hogy a "mérnök" az már egy menő foglalkozás?

Figyelt kérdés

Vannak itt is kérdések sugardaddy kereséssel kapcsolatban és a "férfi, aki elért valamit az életben" cimszó alá a mérnök is be van sorolva, az orvos meg ilyenek közé.


De hát egy mezei mérnök átlagban keres ilyen 300...350 nettót magyarországon, pesten 350...450-et, higyjétek el hogy ez a nagy átlag.


Nyilván jobban fizető szakmák, mint pl a programozó esetében is vannak "alacsonyabb fizetések", de szerintem az átlag így is sokkal magasabban van, és nem ritkák a milliós fizetések sem (2-3 millió nagyon max)


De gondolom a sugar daddyről álmodozó női léleknek lelombozó érzéseket gerjeszt a programozó szó kimondása, mert egyből valami kocka stréber ugrik be, és ez a női léleknek nem finom.


Bezzeg egy orvos! Vagy egy PILÓTA? Vagy még talán egy mérnök is? Ezekről mind könnyü elképzelni hogy magas, egyenruhás jó kiállású jóképű férfiak. De nyilván a valóság mást mutat, ami meg nem nagyon szokta érdekelni a női lélek fantáziasíkjait.


Ez kicsit olyan mintha egy férfit felhypeolna a tény, hogy sok nő modell, közben meg 99%-uk "instagram modell", van róla 3000 szelfi filterrel fullra tekerve meg talán elment 1-2 alkalommal portréfotózásra (egyszer szakitás után, egyszer meg amikor lefogyott pár kilót)


Szóval tényleg nem értem....én nem úgy érzem hogy ilyen ~500 ezres fizetéssel plusz saját lakással bármilyen gondtalan élet vagy akár alkalmi segítségben reménykedő nő (más néven kitartott) szemében én jó kapás lennék.


Már ha csak abba belegondolok, hogy ezek a nők lehet hogy éhenhalás ellen belekényszerültek egy 3 műszakos gyári melóba vagy egy bolti állásba, ahol keresnek akár 200...240 ezret is.


Én úgy vettem észre, hogy akkor életképes a téma, ha a férfi olyan kb ~10x annyit keres, vagy ~10x akkora a vagyona mint a nőnek. Akkor úgy nagyjából nyugodt a női fajfenntartási hisztéria.


Bocsi hogy ilyen nyers terminológusokban beszélek, de azt sajnos be kell látni hogy a nőkben vannak bizonyos nagyon mélyen lévő ösztönök, amik az ő felsőbb szintű cselekedeteiket és gondolkodásukat nagy mértékben áthatják, és ők még ezt csak észre sem tudják vagy akarják venni.


Persze én csak egy ostoba incel vagyok, nemde?


2021. nov. 21. 10:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/158 anonim ***** válasza:
95%

"Én úgy vettem észre, hogy akkor életképes a téma, ha a férfi olyan kb ~10x annyit keres, "


Nyuszika, igen kevés férfinek lenne akkor párja. A valóságban a gyári munkástól elkezdve a férfiak többségének van.

2021. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/158 A kérdező kommentje:
és képzeld el még azoknak is szokott lenni, akiről az erkölcsi csősz TÖBBSÉG azt mondja hogy sosem lesz;)
2021. nov. 21. 10:17
 3/158 anonim ***** válasza:
14%
A nők nincsenek képben az ilyesmivel. Ők, ha el is mennek dolgozni, általában aktatologatónak, eladónak vagy szalag mellé, mert máshoz sem a fizikumuk, sem az eszük nincs meg. A lényeg nekik egyébként sem az, hogy mivel foglalkozol, hanem hogy konkrétan mennyit keresel.
2021. nov. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/158 anonim ***** válasza:
43%

Egy sima it üzemeltető is keres 350-en nettót. Ne használd a programozó szót, mert megalázó, programozni a betanított majmok szoktak, szoftverfejlesztő már találóbb kifejezés. Kezdőként kerestem 450 nettót fejlesztőként, itthonhoz képest annyira nem rossz, ha kicsit talpraesettebb vagy, akkor havonta simán tudsz 750 nettót is keresni (pl cégként is tevékenykedsz munka mellett stb. találd ki).


Ja és soha nem mondom el a nőnek, hogy mennyit keresek és nem is kérdezem meg tőle, hogy ő mennyit, mert teljesen irreleváns, legyen igényes és jó fej, legyen saját véleménye, legyen megbízható stb. ezek a fontos dolgok.


De ahogy látom te egy fa-gomba kapcsolatot akarsz, ahol te tartod el a nőt, találni fogsz hozzá partnert, de annak aztán igazán sok értelme van...

2021. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/158 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ömmmm.


Nos, tájékoztatnom kell téged, hogy mérnökként sem tapadnak rád a nők.


Menő, nem menő.

Manapság amúgyis tudod, hogy gázszerelőnek kifizetődőbb lenni.


Amúgy, csak kérdem, ha kapsz kielégítő választ a kérdésedre, megnyugszol?

Megtalál a zen?

2021. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/158 A kérdező kommentje:

meg azért lássuk be....egy épeszű férfit sem érdekel igazán, hogy egy nőnek hány diplomája van és hogy mihez ért.


minket az érdekel hogy nőiesen nézzen ki és úgy is viselkedjen.

2021. nov. 21. 10:20
 7/158 A kérdező kommentje:
5-ös TÁMOGATOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2021. nov. 21. 10:20
 8/158 anonim ***** válasza:
89%

Mérnök vagyok, és nincsenek tőlünk elájulva a nők, ezt te hiszed :D


Sok nő is megkeres ennyi pénzt, több a diplomás nő, mint férfi. Mostmár inkább nekünk kell igyekezni, hogy egyáltalán nőt kapjunk.

2021. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/158 anonim ***** válasza:
14%
#4 Egy junior fejlesztő 2-300 körül keres nettóban.
2021. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/158 A kérdező kommentje:

bocsánat 4-es de ha a programozó szó ciki, akkor a tervező is?


az szerintem nem szoftverfejlesztés amikor kalapálni kell valamit, amit már 1000000x kitaláltak csak épp abban a konkrét helyzetben pont úgy nem müködik, ezért bütykölni kell.


a fejlesztés szerintem kicsit magasabb szint.


NADE


Amikor még csak 400-at kerestem 2 éve, akkor volt egy ügyvéd nőm, aki meg egyszer véletlneül meglátta a bérlapomat és úgy tett mintha ő azt nem látta volna.


Viszont jöttek ilyen megjegyzései, hogy amúgy 400-ból hogy lehet megélni annak, aki annyit keres. Meg hogy az nem elég semmire.


Az más téma, hogy a nagy szivszerelme belgiumban konkrétan munkanélkülin "tengődött", de mivel az a pénz is sokkal több volt mint magyarországon bármi, ezért az a fiú nem számított csórónak, és a női lélek megfelelő szinben látta a matekot.

2021. nov. 21. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!