Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után lenne érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lenne érdemes elhívnom ezt a lányt randira? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

Sajnos nincs nagy tapasztalatom az ismerkedésben, ezért kérek itt tanácsot. Ismerkedem egy lánnyal, akivel eredetileg munka kapcsán találkoztam, de akkoriban nem beszélgettünk, csak később vettük fel a kapcsolatot online. Azóta (kb. 1 hete) beszélgetünk, szerintem jól is alakul, de nem vagyok biztos benne, hogy ezt a beszélgetést ő is ismerkedésnek tekinti-e, vagy inkább csak barátkozásnak.

Kérdés: Ilyen körülmények között elhívjam-e randira, és ha igen, mikor? Beszélgessünk még online egy ideig, vagy legyen meg minél hamarabb a személyes találkozás? Hogyan lehetne esetleg még randira hívás előtt kideríteni, hogy ő nem csak barátkozásként tekint erre az egészre?

Ő egyébként 20L, én 22F.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. nov. 22. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Egyből el kellett volna!
2021. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem fogod tudni óvatoskodva kideríteni. Hívd el randira. Ha tetszel neki, alig várja már és nem érti, mit húzod az időt. Ha csak haverkodik, akkor legalább kiderül és tovább tudsz lépni. Win-win. Amivel veszítesz, az a halogatás.
2021. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Egy hét még szerencsére nem túl sok, de tovább ne húzd, különben tényleg barátkozásnak fogja tekinteni. Én amikor online ismerkedtem, akkor már 1,5-2 nap beszélgetés után pedzegettem a találkozást, amit szeretek randinak hívni. Mivel az furcsán jön ki, ha direktbe kimondod, hogy randira hívod, ezért én a következő taktikát szoktam alkalmazni: valahogy úgy tereled a beszélgetést, hogy a párkeresés és a randizás legyen a téma. Ha mond valami olyat, hogy régen randizott, akkor egyből le is csaphatsz rá, hogy "változtassunk ezen, hétvégén ráérsz?".
2021. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdezd meg. Velünk már többet lelkizel, mint vele, fasza kis kapcsika.
2021. nov. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!