Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lehet valami vagy hagyjuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami vagy hagyjuk?

Figyelt kérdés

Rám írt egy férfi. Tök jól elvagyunk, jókat beszélgetünk. Az elején írta, hogy Ő inkább csak beszélgetni van ott, de nincs senkije.


Idézek pár sort, mert teljesen megkavart és... :


Én:De azt is gondolom, hogy van véleményed, hogy mit szeretnél vagy vársz ettől a dologtól?

Ő:Egyelőre jó beszélgetés.

Én:És mikor szoktál dönteni? Vagy mi alapján?

Ő:Jól értem, hogy arra irányul a kérdés, hogy szeretnél többet is mint beszélgetés?

Én:Fogalmazzunk úgy, hogy arra várok, h Te akarj ennél többet.

Ő:Rendben, meglátjuk.

Én:Eddig mit gondoltál, én mit szeretnék?

Ő:Szerintem Te egy kapcsolatot szeretnél és azt sem csak sex alapon.

Én:Süllyedt. Kérdés, hogy ez mennyire illik a profilodba vagyis, hogy én mennyire illek.

Ő:Te igen, a megoldás viszont jelenleg nem annyira. Nem erzem jelenleg késznek magam arra, hogy kellően komolyan vegyem. Hogy mit hoz a jövő, azt nem tudom, de ezt a beszélgetést nem dobnám el. Csak tudom, hogy másra vágysz, ennyi. És próbálok őszinte lenni.

Én:Rád vágytam. Ha nem így volna, nem lennék már itt. De értem, jól van, legyen így.

Ő:Nem úgy, hanem más formában.

Én:Akkor nem értem? Mit kellene most tennem? Maradni, menni? 🤷

Ő:Maradni.


Szerintetek mit csináljak? Én nem értem ezt, hogy gondolja? Vagy, hogy meddig lehet ezt így fenntartani?



2021. nov. 24. 22:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Jó isten, ez ma az ismerkedés? Ennyire nincs választék vagy ennyire alacsony az önbizalmad?
2021. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Hát szerintem ez tök egyértelmű, jelenleg még nem tud belemenni. Talán a természete miatt még félénk, és idő kell neki.

Nem hiszem, hogy ha vársz X hónapot, akkor tuti összejönnétek. De szerintem még ha nem is jösztök össze, egy barátot megtartani akkor is érdemes. Elvégre jókat beszélgettetetk. Aztán hátha elszánja magát. Közben akár keresgélhetsz máshol, beszélgethetsz más emberekkel.

2021. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
#1: mi a baj vele? Legalább ő kimondta mit szeretne. Én jobban utálom, mikor szó nélkül lelépnek mert nem olyasmi történik, amit megálmodott.
2021. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nyár végén szakítottak a partnerével. Csak nem tudom ezt, hogy gondolja, hogy majd várok hónapokig, míg kellően komolyan tud hozzá viszonyulni?

De azt sem értem, ha tudja, hogy én kicsit többet szeretnék már, neki meg még nem megy, akkor minek ír egyáltalán? Nekem ez nagyon furi. És megint nekem lesz majd rosszabb érzelmileg. Ebben biztos vagyok. Lehet nem kellene válaszolnom és hagyni elhalni ezt az egészet... Tényleg nem tudom, mit csináljak.

2021. nov. 24. 23:00
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

#3 nem tudom, én belehelyeztem ezt egy társkeresős kontextusba, és fura nekem így egy "hát... beszélgetni jó... de nem akarok semmit... de lehet majd egyszer igen... de nem is tudooom..."

Érted, aki ismerkedni akar, az ismerkedjen. Én legalábbis hagytam, akivel nem volt meg a közös összhang. Akivel meg belementem beszélgetésbe, később kapcsolatba, ott ott volt a szenvedély.

De ha félreértettem, akkor bocsánat, csak a randizás kategóriában van. Ez ilyen talonba rakós fura időhúzás...

2021. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5: de ezeket a másik fél írta, te meg a kérdezőről beszéltél az üzenetedben. :D Vagy most arra gondolsz, hogy miért áll le ilyennel? Hát de épp azt kérdezi van-e értelme folytatni.
2021. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

#4: nekem is van olyan ismerősöm, aki nyáron szakított, és mentális betegsée miatt nagyon kihatott rá, és ő is mondta azt másoknak, hogy figyi, még nem vagyok ott, hogy egy komolyabb kapcsolatba bele tudjak menni. De ő ezt nagyon határozottan ki is mondja.

Akivel te beszélgettél, én nem látom, hogy ő mindenáron marasztalna, mert hogy úgy hinné, őérte megéri várnod. Szerintem nem venné rosszul, ha másba belefogsz, megismerkedsz mással. Elvégre elmondta, hogy ő még most nem tud/akar komolyabbat, szóval ne is kérje számon, mit csinálsz.

Ettől még lehet vele beszélgetni, nem? Ha jókat beszélgettek, az neki is tetszett. Most mi mást mondhatna?

2021. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

#6 igen, hogy minek húzza a saját idejét ilyenekkel. Bár nem tudom az előzményeket, azt hittem egy idegen, akivel még csak nem is találkozott.

Mondom, én nem erőltettem, ami nem ment. De akivel összeillettünk, azzal nagyon jó volt. És nem bánom, hogy volt 4 szenvedélyes kapcsolatom, és nem 40 "hát majd kialakul valmi" dolog

2021. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egója legyezgetésére használ. Hagyd, csak sérülni fogsz.
2021. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ő véletlenül nem egy nagyon jóképű 41-2 éves pasi? Csak mert én is dumálok egy ugyanilyen fazonnal, ugyanakkor szakítottak és a többi is stimmel. De remélem nem :D
2021. nov. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!