Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lehet valami vagy hagyjuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami vagy hagyjuk?

Figyelt kérdés

Rám írt egy férfi. Tök jól elvagyunk, jókat beszélgetünk. Az elején írta, hogy Ő inkább csak beszélgetni van ott, de nincs senkije.


Idézek pár sort, mert teljesen megkavart és... :


Én:De azt is gondolom, hogy van véleményed, hogy mit szeretnél vagy vársz ettől a dologtól?

Ő:Egyelőre jó beszélgetés.

Én:És mikor szoktál dönteni? Vagy mi alapján?

Ő:Jól értem, hogy arra irányul a kérdés, hogy szeretnél többet is mint beszélgetés?

Én:Fogalmazzunk úgy, hogy arra várok, h Te akarj ennél többet.

Ő:Rendben, meglátjuk.

Én:Eddig mit gondoltál, én mit szeretnék?

Ő:Szerintem Te egy kapcsolatot szeretnél és azt sem csak sex alapon.

Én:Süllyedt. Kérdés, hogy ez mennyire illik a profilodba vagyis, hogy én mennyire illek.

Ő:Te igen, a megoldás viszont jelenleg nem annyira. Nem erzem jelenleg késznek magam arra, hogy kellően komolyan vegyem. Hogy mit hoz a jövő, azt nem tudom, de ezt a beszélgetést nem dobnám el. Csak tudom, hogy másra vágysz, ennyi. És próbálok őszinte lenni.

Én:Rád vágytam. Ha nem így volna, nem lennék már itt. De értem, jól van, legyen így.

Ő:Nem úgy, hanem más formában.

Én:Akkor nem értem? Mit kellene most tennem? Maradni, menni? 🤷

Ő:Maradni.


Szerintetek mit csináljak? Én nem értem ezt, hogy gondolja? Vagy, hogy meddig lehet ezt így fenntartani?



2021. nov. 24. 22:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

“Nem tudom mit hoz a jövő” = nem akar elköteleződni, csak “élni”.


“Nem erzem jelenleg késznek magam arra, hogy kellően komolyan vegyem.” = ez úgy hangzik, mintha magában azt mondaná: B tervnek jó vagy.


Nem bírom az ilyen öncélú, magukat kérető férfiakat/nőket.

Ezekkel az alkalmi kapcsolatokkal hamar elmegy 10 év, és ugyanúgy nem fog sehol sem tartani, sőt valakivel megint elölről kell kezdje. De ő az okos. Grat. :)


Nagyon teszik a határozottat, meg a rendíthetetlent… válogatnak, sosem tudjuk meg, hogy ki az, aki megüti a mércét… Elköteleződni egyik se akar, csak csipegetni a svédasztalról, közben meg fintorogni, hogy senki nem jó.


Ugyanilyen kényelmesek az életben is: minden sült galamb hulljon az ölembe, mert nekem jár… de ha csak 95%-os a minősége, akkor nem kell… nem éri meg… tökéletes kell, de még az is fáraszt, hogy meg kell nyomnom a megrendelés gombot. :D


A válaszadása is lekezelő ennek az illetőnek, érezni hogy nincs kedve semmihez. Ha otthagynád, akkor sem kaparna.

“Nem dobná a kukába a beszélgetést”. - szépen udvarol :D

2021. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Mi ez a "beszélgetés"? Teljesen egyértelmű, hogy semmit nem akar, csak tolja a bullshitet.
2021. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, végülis megmondta, hogy most (meg tőled) nem igazán akar semmit. A te dolgod, ha erre időt pazarolsz. Gondolom, nem is te vagy az egyetlen, akivel beszélget, nagy veszteség nem éri, ha egy kiesik, aki annyira nem is dobogós.
2021. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Megkérdezhetném, hogy hány éves ez a férfi?

Esetleg elvált-e?


Aki már egyszer elvált (vagy hosszú kapcsolat után szakított) az nem nagyon szeretne hosszú távra elköteleződni! Természetesen azért vannak még kivételek, de férfiaknál sokszor előfordul, hogy válás után van ugyan kapcsolatuk, de csak valami "lájtos", nehogy nagyon komolyra forduljon a dolog!

Vannak olyanok is akik több nővel folytatnak online beszélgetéseket, így ápolják a lelküket! Egy a lényeg, ne kelljen felelősséget vállalni komolyabban semmiért!

Azt neked kell érezned a beszélgetésekből, hogy van e értelme az idődet rááldoznod, mert bizony vannak olyanok akik ezt évekig is képesek így csinálni! Aztán meg ha személyesen megismerkedik valakivel, akkor hirtelen dobja a netes barátnőt!

Amit itt leírtam NEM MINDEN férfira igaz (tisztelet a kivételnek), még mielőtt felháborodnának, de van ilyen is!

2021. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
33 az illető. Nem volt házas
2021. nov. 25. 12:32
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem b betus a keresztneve? :D
2021. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem mi a baj.

Csak élvezd ami van.

2021. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!