Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az ideális lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális lány?

Figyelt kérdés
Hogy nézzen ki ? Hogy viselkedjen ? Írjatok lécci nemet meg kort is.
2010. szept. 5. 11:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet leírni, se olyanná változni. Inkább olyat írok, amilyen ne legyél: beképzelt, szeszélyes, elégedetlen, figyelmetlen, viszont legyél őszinte. Ami a megjelenést illeti, tartózkodj minden mű dologtól. Egyébként meg legyél önmagad, valaki biztos szeretni fog érte.


22/F

2010. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Külső és belső tulajdonságokat illetően is potimális az amit szeretek. A szélsőségek nem jók. Alacsony se jó, túl létra nők se jók, túl sovány sem, túl viziló sem, túl szerény sem, túl nagyarcú sem, túl világos bőrű sem, túl sötét bőrű sem, túl unalmas sem, de elég érdekes az már igen! Legyen egészséges és pont olyan érdeklődési körű mint én, akkor nem unható annyira gyorsan, talán még két hétig is kitart az élmény. Ne legyenek implantátumai, és mindig legyen nett, tiszta minden testnyílása. Legyen barátnő feelingű és lehetőleg ne kelljen előre fizetni neki.Csak ha kellően aranyos volt utána lehet látni,hogy megdogozott e a fejadagjáért.
2011. aug. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szerintem egyértelműen egyéntől függ.

Nekem: szőke, min. vállig érő haj, szép arc, huncutkodós tekintet, zöld/kék szemek, sportos testalkat( nem egy konditermes lányra gondolok aki ki van baszva) magasság mindegy, csak ne legyen nagyobb, belsőre pedig legyen vicces tetszenek neki a vicceim, ne legyen hülye, legyen aranyos és legyen közös téma.

Szerintem ennyi bőven elég.

2015. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!