Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők!Hova szoktak titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők!Hova szoktak titeket a férfiak elhívni első randira is mennyit költenek rátok?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 23:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

Változó, első randi általában egy séta volt meg kávé, ilyesmi. Szerintem legelőször úgyis annyi a lényeg, hogy megtudjátok, szimpatikus - e a másik. Nem kell mindjárt rengeteg pénzt költeni. Meg pl zavarban lennék ha idegen előtt kene ennem rögtön, én emiatt nem szerettem az éttermes első randikat. (plusz ha nem szimpi a másik, az sokáig tart😅)

De ez csak az én véleményem.

2021. nov. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
16%

Segítség: A kérdező egy nő, aki elvárja, hogy szépen elszidjátok a férfiakat, hogy mennyire keveset költenek első randin.


5-ös válasz: A férfiak 99 %-a sétáltatni szokta a nőket első randin, vagy max egy 200Ft-os kávét vesz.A maradék 1% meg esetleg egy 1500Ft-os kicsi pizzára hívja meg a nőt, de már ez is szokatlan.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
2 Nem nem.Ez nem így van.Jó, hogy belinkelted a kérdést.Így legalább nyilvánvaló lesz mindenkinek mennyire ostoba vagy te is, meg a kérdező is, akit védtél velem szemben.
2021. nov. 29. 00:02
 4/32 A kérdező kommentje:
Kedves nők, olvassátok el a #2-es által linkelt kérdést és az összes hozzászólást is.Köszönöm.
2021. nov. 29. 00:03
 5/32 anonim ***** válasza:
2%
Jézusom... Mi a jóistentől lettél ennyire frusztrált férfigyűlölő?
2021. nov. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
5 Férfigyűlölőnek nevezel, mert rájöttél, hogy igazam van?
2021. nov. 29. 00:10
 7/32 anonim ***** válasza:
2%
Nem. Azt nevezem férfigyűlöletnek, hogy idehányod a frusztrációid. Nincs igazad, hiába próbálod hajtani.
2021. nov. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
7 Pedig azért pattogsz, mert te is tudod, hogy hülyét csináltál magadból.Sajnálom, hogy ennyire törékeny az egód.Nem leszel kisebb ember, ha belátod hogy tévedtél.Innentől kezdve nem szeretném, hogy ide írkálj, mert a nőkhöz intéztem a kérdést.
2021. nov. 29. 00:14
 9/32 anonim ***** válasza:
82%

Soha nem vertem fogamhoz a garast, ha nőről volt szó, de azért arra is gondolni kell, hogy nagyon nem mindegy, hogy mondjuk egy komolyabb éttermi számlát havi 200 vagy havi 2M nettóból köhög ki az ember.

A bajok ott kezdődnek, amikor bizonyos típusú nők ezt nem így értékelik, hanem ugyanazt a színvonalat várják el a velük egy jövedelmi szinten lévő 25 éves árufeltöltő Petikétől, mint a náluk tízszer többet kereső és 20 évvel idősebb vállalkozó Lajostól, hiába lehet, hogy Petikétől az 1500 Ft-os pizza nagyobb áldozat, mint Lajostól a 20.000 Ft-os ebéd, mellé a címre küldetett 40.000 Ft-os "apró" ajándékkal. Mondom ezt úgy, hogy most inkább Lajos vagyok, de voltam Petike is, és megdöbbentő, hogy ez tényleg így működik.

2021. nov. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
9 Kedves vagy, hogy írtál.Méltányolom, de nők válaszait várnám inkább.Köszönöm.
2021. nov. 29. 00:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!