Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most fogok vele találkozni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok vele találkozni. Szerintetek? Lent. (főleg fiúknak)

Figyelt kérdés

szóval van egy fiú. sokat beszéltünk meg ismerjük is egymást, viszont ami óta mondta, hogy szeret(nem élőben volt) még nem találkoztunk. most viszont szeretne és én is benne lennék, mert nekem nagyon tetszik.


kérdesem a következő: hogyan lehetne kicsit felizgatni, hogy ne én kezdeményezzem a csókot.

vagy ha én is kezdeményezném, akkor sem arra gondolok, hogy letámadom, hanem játszadozni vele.

de hogyan?


15L


2010. szept. 5. 17:10
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

3 puszi a minimum:D

aztán kérdezd meg töle hogy mizujs:DXD ezt kell csinálnieeee XD:P

nah de most komolyan valahogy inditsad el a beszélgetést mert az senkinek nemjó hogy csak ültök aztán nézitek egymást.

2010. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

igen az valóban nemjó.

viszont a srác nagydumás.

az más dolog, hogy közeledni nem nagyon mer.

2010. szept. 5. 17:56
 13/51 anonim ***** válasza:
akkor közeledj te! énis nagy dumás vagyok:D mutass neki v mit hogy komolyan vegye a dolgot és hogy rólad áradozzon ne másrol:)
2010. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
legyél magabiztos ne félj a gyerektöl és akkor remélhetöleg ö sem fog félni töled:) amikor nekem elöször megfogta a lány a kezem zavarba jöttem XD nemtudom miért már sok kezet fogtam XD ha mind 2 en zavarban vagytok az nemjó mert nemtudjátok egymást megnyugtatni és akkor megint csak a csend van.
2010. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
kicsit konkrétabban is kifejtenéd?:D
2010. szept. 5. 18:02
 16/51 A kérdező kommentje:

kedves utolsó

én nem szoktam zavarban lenni, bár kitudja mi lesz most.

az a lényeg, hogy én nem nagyon szeretnék csókot kezdeményézni, viszont szeretném, ha megcsókolna.

lehet hogy én vagyok régimódi, de nemtudom,én így érzem jónak:D

2010. szept. 5. 18:04
 17/51 anonim ***** válasza:
nah elöször is kinek volt már v kije ki hány éves és ki hozta fel a randit?
2010. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

nekem már volt barátom, csókoloztam is.15L

neki is volt már barátnője, ő is csókolózott.16F

ő hívott engem, miután mondha, hogy szeret engem, mondván, hogy így is találkoznék-e vele. erre igent mondtam.

2010. szept. 5. 18:08
 19/51 A kérdező kommentje:
mondta*
2010. szept. 5. 18:09
 20/51 anonim ***** válasza:
én még nem csókolóztam ugyhogy jó segitséged van XD
2010. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!