Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most fogok vele találkozni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok vele találkozni. Szerintetek? Lent. (főleg fiúknak)

Figyelt kérdés

szóval van egy fiú. sokat beszéltünk meg ismerjük is egymást, viszont ami óta mondta, hogy szeret(nem élőben volt) még nem találkoztunk. most viszont szeretne és én is benne lennék, mert nekem nagyon tetszik.


kérdesem a következő: hogyan lehetne kicsit felizgatni, hogy ne én kezdeményezzem a csókot.

vagy ha én is kezdeményezném, akkor sem arra gondolok, hogy letámadom, hanem játszadozni vele.

de hogyan?


15L


2010. szept. 5. 17:10
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
ha beakarod inditani akkor keményebben oda kell taposnod de mondjuk az ölébe ülhetsz ez 1 jó megoldás hogy akarsz töle v mit... ha csak simán megakarod szeretgetni akkor öleld meg az is jóltud esni.
2010. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
ülj az ölébe aztán mozogj 1 kicsit ha érzed hogy bekapcsol a zseblámba akkor rádindultXD
2010. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
de mér akarsz még egy csókot??ha jártok az úgy is jönni fog már magától...
2010. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
én kifulladtam majd ha még ha eszembe jut v mi akkor irok!
2010. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
-ha
2010. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

nah akk....:P

mikor talizol vele akk 3 puszi alap, de az utolsó puszit kicsit közelebb az ajkaihoz és picit hoszabban...

majd mosolyogj rá és nézz a szemébe majd a szájára... picit harabhatod az ajkad is és lentről felnézel megint a szájára é közeledsz...

akk már tuti veszi a lapot :P

ha meg nem akk egy szájrapuszit adhatsz és ekkor már nagyon reméljük, hogy leesik neki.... ha nagyon nem (amit kétlek) nyugodtan csókold te, mert ha ezek után se veszi az adást akk be kell hangolni XD

rem segítettem és várom a visszajelzést :P

16/f

2010. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
haraphatod* és bocs a sok hibáért... :D
2010. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

kedves uccsó rohadtsokat segítettél:D de komolyan:D

köszi:D

2010. szept. 5. 20:16
 49/51 A kérdező kommentje:
19kor találkoztunk és nagyon meglepett =)
2010. szept. 5. 22:41
 50/51 A kérdező kommentje:
bocsi 20kor:D ill úgyvolt hogy akkor de késtem:$
2010. szept. 5. 22:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!