Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar, ha egy pasi megeszi a lejárt kaját?

Figyelt kérdés

Mert egyszer találtam egy lejárt Milkát a szekrénybe és megettem pár haverommal és a lányok pedig elkezdték, hogy nem vagyunk normálisak, mert betegséget kaphatunk, meg minden.

15F


2010. szept. 5. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
ettől a kérdéstől agyfaszt kaptam.
2010. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
(Y):)
2010. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen kérdést:D:D

Ha pl megeszel egy 1-2 hónapja lejárt csokit, nem lesz semmi bajod. Nem nagy ügy.

De ha mondjuk a barátom elkezdene lejárt kaján élni, ami kajak büdös lenne, meg ilyenek, az igen eléggé zavarna:D

2010. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahh,engem egyáltalán..sőt..énis szoktam lejárt kajákat enni,de nincs semmi bajom tőlük...
2010. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
attól hogy lejárt semmi bajod se lesz tőlük. tele vannak nyomva tartósítóval. még fél évig is simán megeheted.
2010. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a barátomnak nem szoktam engedni, ha észreveszem, megakadályozom :) - nem az, hogy "zavar", hanem nehogy megbetegedjen. De ha egyszer megettél egy nem olyan régóta lejárt Milkát, szerintem nem lesz bajod.
2010. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Azt eszik amit akar csak ne rám hámyon
2010. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Böse ***** válasza:
Ha ezért egy csaj beszól, az egy bizonyos értelmi szintről árulkodik. Egy kaja romlottságát egyébként se a lejárati dátum árulja el, hanem a szaga meg a színe. Az csak azért van ráírva, mert ha az előtt megromlik, azért a gyártó - elvileg - vállalja a felelősséget, de nem úgy működik hogy a lejáratot követő pillanatban már megromlik. Szóval a lejárt szavatosságú kaja nem feltétlen romlott, romlott kaját meg senki nem fog enni mert visszataszító vagy mérgező is.
2010. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kaja, jelen esetben a csoki nem annyira romlandó, mint pl egy 3 hete lejárt joghurt.
2010. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, az jobban zavarna, ha telef0sná a klotyót.
2010. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!