Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira virág? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira virág? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Végre sikerült összeszednem a hét szem szilvámat, és elhívnom egy nemrég megismert, ezzel együtt nagyon helyes lányt randira. Azonnal belement, nagy meglepetésemre.


Kezdő vagyok a témában, nemrég kerültem vissza egy hosszabb kapcsolat után a "húspiacra". Elsétálunk egy meghitt bárba, megiszunk pár pohár bort, ismerkedünk.


A virág dologgal viszont nem jutottam dűlőre. Van, aki azt mondja, hogy ne, van aki határozottan igen, így teljesen tanácstalan vagyok. Ha virág, akkor egyáltalán milyet? Szál rózsa?


Esetleg van még egyéb javaslatotok, amivel jó benyomást tudnék kelteni? A fürdést, illetve az alap dolgokat talán mellőzhetjük :D


Előre is köszönöm, ha segítetek!



2021. dec. 6. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne vigyél virágot, nagyon kínos nőként, hogy mit csináljak vele a randi alatt... meg picit modoros is talán.

Pohár borra meghívod, beszélgettek, ennyi elsőre szerintem teljesen OK.

2021. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél virágot!
2021. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se vegyél.

31N

2021. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne

Nem ezen fog múlni a siker

Ffi

2021. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

NE!

azerintem is inkabb kinos. majd ha mar osszejottok, vihetsz neki viragot esetleg, 1. randira semmikepp se.

2021. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első randin jóformán még azt se tudnám hogy milyen virágot szeret a lány.
2021. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, jó érvek, köszönöm!
2021. dec. 6. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!