Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tettetek volna, ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek volna, ha ez derül ki teljesen random módon a randipartneretekről?

Figyelt kérdés
Nagyon helyes pasi, kigyúrt test, igazi álompasi, tipikusan az, akire szinte mindenki azt mondaná, hogy 10/10. Tinderen jobbra húztam, beszélgettünk 2 napig chaten, majd elhívott randizni. Elmentünk egy étterembe, illetve sétálunk a Duna-parton. Nagyon jó beszélgetőpartner volt, illetve élőben sem csalódtam a megjelenésében sem. Kb.4-5 órás volt a randi. Kocsival jött, benne hagyta az edzőcuccait, mert utána ment még edzeni. Randi után mondta, hogy engem is hazavisz egyúttal, de gyorsan elintéz egy telefont munkaügyben, üljek csak be nyugodtan. Az anyósülésen volt a táskája, amit hátratettm a hátsó ülésre. Nem volt rendesen becipzározva és kiesett belőle pár papírja. A legtetején egy pszichiáter által a nevére kiállított papír volt, melyen az szerepelt, hogy ön-és közveszélyes, de intézeti kezelése nem szükséges, valamint, hogy milyen gyógyszereket szedjen, mikor menjen kontrollra. Nem mondtam neki semmit, de nagyon meglepődtem ezen, semmilyen mentális problémát nem vettem rajta észre, pedig órákig beszélgettünk. Gyorsan visszaraktam mindent a helyére, reméltem, hogy nem látta meg, hogy beleolvastam a dolgaiba. Hazavitt,írt 2-szer a randi óta, azóta nem reagáltam neki semmire. Nem vagyok az a típus, aki felszívódik, de ebben a helyzetben teljesen tehetetlennek érzem magam. Tényleg jól éreztem magam vele, viszont aggodalomra ad okot a pszichiátriai állapota.

2021. dec. 9. 16:09
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
És te miután elolvastad, hogy ön és közveszélyes, vidáman beültél ezzel a kattant vadidegen fószerrel kettesben este az autójába és hazafurikáztattad magad :D téged sem az eszedért fognak ellopni, de persze úgyis tudjuk, hogy kamu az egész.
2021. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Az ön- és közveszélyes fickó nyilván egy nyitott táskában fogja tartani a titkát.
2021. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Nem, elhúzódott a randink, nekem meg már nem lett volna tömegközlekdési eszközöm (metró), nem akartam az utcán aludni. Gondoltam, hogy azalatt a kb. 15-20 perc alatt csak nem történik semmi.
2021. dec. 9. 16:34
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
es te mindezt vegigolvastad szep nyugodtan, a pasi meg ott ult melletted a kocsiban es tapsikolt hozza. nagyon gyenge a sztori.
2021. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

‘nem lett volna tömegközlekdési eszközöm (metró), nem akartam az utcán aludni. ‘


buszt, taxit nem ismered? nem

tudok bp-nek olyan pontjat, ahova megy metro, de ejszakai busz meg nem.


es ugye tudod, hogy fel 12-kor megy az utolso metro? tehat allitasod szerint a faszi ejfelkor telefonalgatott munkaugyben es ejfelkor ment meg edzeni egy randi utan.. tok hiheto.

2021. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Tehát éjszaka (mert 3/4 12-ig jár kb a metró) furikáztatod magad őrültekkel, értem. Erre van amúgy a taxi, ha esetleg nem tudnád és legközelebb egy baltás gyilkos nagyonjóképűcsodapasi kerülne az utadba, akinek a táskájából kiesik a szabveszt értesítő meg a jogerős ítélete.
2021. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

Iiigen kérdező. Mert éjszakai járatok nem léteznek. Se taxi. Csak az utcán alvás, ha elmegy az utolsó metró.

Fuhh, nagyon gyenge...

2021. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Fél 1 körül ért véget a randink. Olyan helyen középvezető, ahol 0-24-ben dolgoznak az emberek,így nem volt furcsa, hogy éjszaka telefonál. Nem mellettem ült, kinn maradt és a kocsitól pár méterre beszélt háttal nekem. Tudom, hogy van éjszakai busz, párszor utaztam vele, tele van részeggel és cigit tarhálókkal, ha lehet, akkor kihagyom. A taxi meg iszonyú drága lett volna.
2021. dec. 9. 16:41
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

Tok jo peldaja annak, mikor valaki tatott szajjal szalad bele abba a bizonyos erdobe, es ugy hazudik, hogy elfelejtette elotte mit irt.


“Ha mar hazudsz nagyon fontos, hogy emlekezz arra mit kummantottal elozoleg.” - Yoda mester

2021. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Edzeni meg a John Reed-be jár, nekem azt mondta legalábbis, ami 0-24 nyitva van.
2021. dec. 9. 16:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!