Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mentem gimi elsőbe és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mentem gimi elsőbe és a másik elsős osztályból bejön egy pasi mit csinálja?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem hogy mit csináljak hogy észrevegyen... bejelölt vipen én meg felvettem msn-re de még nem beszéltünk... miről beszéljek vele ha beszélünk vagy ilyenek :D

a válaszokat előre is köszii:D


2010. szept. 6. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mindenféle hülyeségről.
2010. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ajj..kösz de miről :D
2010. szept. 6. 15:45
 3/14 anonim ***** válasza:
ne hogy azzal kezd hogy van e barátnője:D
2010. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hátt...csajszim!! Ha még soh nem beszéltél vele, akk elég nehéz lesz közös témát találni, és amúgy is..mi mondjuk meg??o.O

Csak legyél laza meg ilyenek, beszéljetek a suliról(gondolom van mit, meg mindenféle új pletyikről..kit bírsz, kit nem...de ez gondolom neked is menne;P

2010. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2. én nem szoktam megkérdezni :D

3. köszi :D

ja 2.nak is köszi

2010. szept. 6. 15:52
 6/14 Kamuuu ***** válasza:
Velem miért nincs ilyen?!:D
2010. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
milyen?:)
2010. szept. 6. 16:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Suliban köszönő viszonyban vagytok?:)

Ha nem köszönj rá mosolyogva és ha bejössz neki szerintem rád ír ha nem félénk persze.

Ha köszönő viszonyban vagytok ráírhatnál hogy hogyvan..milyen napja volt esetleg kérdezgesd a suliról, hobbijáról,ha van amit tudod hogy szeret akkor beszélhetsz róla arról...de az hogy miről lehet beszélgetni függ mennyire ismeritek egymást.:)

Remélem azért segítettem.

18/L

2010. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mond azt neki hogy megszeretnéd ismerni mert szinpatikus. Kérdezd meg m a kedvenc hobbija, mi a kedvenc sportja, filmje kedvenc...stb. ha benne vagytok a témába kérdezd meg mit csinálna ha megnyerné a lottó ötöst ( ez azért jókérdés mert nemtud 1-2 szavas válaszokat adni hanem kikell hogy fejtse és akkor már elkezdtettek komlyabban dumálni...) 16/F
2010. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi nem vagyunk még köszönőviszonyban... csak pénteken láttam először :D:D

de majd köszönök neki

köszi a válaszokat :D

2010. szept. 6. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!