Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Kedves, aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kedves, aranyos de vajon mit akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik nekem és ha együtt vagyunk akkor átkarol, megfogja a kezem, kedvesen megszólít, és mivel sátor-táborból ismerjük egymást ha alszunk akkor úgy alszunk el hogy ölel közbe meg ilyen apró kis "jelek" de megkérdeztem, hogy szerelmes-e belém(persze finoman)és kitért a válasz elől és ha felhozom sose válaszol szerintetek mit tegyek?:S
2010. szept. 6. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?:O
2010. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

megkérdezted hogy szerelmes-e beléd?:O

érdekes lehetett:D

2010. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idősek vagytok, de ha elég érettek egy kapcsolathoz akkor fogd meg magadnak, mert annyi tökösség már most van a srácban, hogy nem hazudik neked csak azért, hogy összejöjjetek és mondjuk lefektessen. Viszont ne akarj egyből nagy szerelmet csak kérdezd meg jártok-e vagy valami, aztán a többi jön magától.:)
2010. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!