Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Se vele, se nélküle. Mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele, se nélküle. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 7 hónapja van barátom, az elején még nagyon szerelmesek voltunk, de úgyérzem ellaposodott a kapcsolatunk, pedig azt terveztük örökké együtt leszünk. Sajnos megfordult a fejemben, hogy milyen jó lenne összejönni egy másik sráccal (akinek tetszem, és ő is nekem). Ezt a srácot már a barátom előtt ismertem, akkoris bejöttünk egymásnak, csak a barátom gyorsabb volt.:) Azt tudom, hogy a barátomnál jobb élettársat soha nem találnék, tökéletes férj, apa lenne, soha nem csalna meg, vigyázna rám, stb. Viszont itt van ez a másik srác, aki bekavart...minden nap látom a buszon, gyakran leül mellém, beszélgetünk. Mondta, hogy tetszek neki, és tudja, hogy van esélye nálam. Viszont Ő egy bulizós srác, egy "rosszfiú", aki csak összetörné a szívem, élettársnak nem tudnám elképzelni. Félek, hogyha most szakítok a barátommal, akkor nem találok olyan srácot, mint ő, nem találok "tökéletes" férjet. Ráadásul veszettül hiányozna... De mivel ő az első barátom, kínoz a vágy, hogy milyen lenne mással csókolózni, mással lógni. Mit kéne tennem??

17/L


2010. szept. 6. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

úristen , ugynaz ez a bajom nekemis :O 1éve vagyunk együtt és nagyon szeretem, és tudom ,hogy nála jobb nem is kéne nekem. Csak ,hogy első kapcsoltatom és kiváncsi vagyok ,milyen mással. várom a a válaszokat :D

16 L

2010. szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem probald meg,elvegre egy bulizos fiu is leet szerelmes
2010. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rázzátok fel kicsit a kapcsolatotokat különféle programokkal, őszinte beszélgetésekkel. Nem feltétlen kettőtökről, hanem az élet dolgairól... már amiről mi, 17 évesek azt gondoljuk hogy az 'élet dolgai':D Az én kapcsolatom is ellaposodott pont 1 éve ilyenkor, mi szakítottunk, 1 hónappal később ismét összejöttünk és azóta nagyon jó:) 17/L
2010. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj vele, ha tényleg szereted, de ne azért maradj vele, mert hogy nála jobbat nem találnál. szereted vagy nem? Ha igen, miért fordul meg a fejedben ilyesmi? Ha nem szereted igazából, akkor hagyd ott, úgysem ő lesz a férjed, de még a másik srác sem, nagyon kicsi a valószínűsége. Nekem 6 évig volt egy kapcsolatom 13 éves koromban jöttünk össze, és a 6 év alatt egyszer sem éreztem, hogy kellene más, pedig hidd el, ő nem volt élettársnak való, de szerettem. Mégis vége lett és azóta túl vagyok egy két és fél éves kapcsolaton ami szintén egy rémálom volt, és most benne vagyok egy 10 hónapos kapcsolatba, amire igen is mostmár rá tudom mondani, hogy ő az igazi, ő kell nekem örökre, és tökéletes. És szerencsére ő is így gondolja. 23/L
2010. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem egyedül küzdök ezzel a problémával... Nem tudom, hogy ez részemről szerelem-e, de azt tudom, hogy nélküle nem bírnék élni mert ő lett a legnagyobb része az életemnek. De viszont itt ez a másik srác, akivel tökjó lenne, de tudom h pár hónap után kidobna. Az meg szemétség lenne, ha utána visszakérecgednék a barátomhoz... Az a baj, hogy egyre több hibát fedezek fel a barátomban, amik nem végzetes hibák, csak picik, de kezd eltűnni a rózsaszín felhő. Igaz, egyszer már volt ilyen, deaztán újra ellepett a rózsaszín felhő nemis kellett hozzá szakítani.
2010. szept. 6. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!