Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék közeleb jutni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék közeleb jutni a lányhoz?

Figyelt kérdés
Ma a szünetbe látam egy lány-t sokat néztük egymást de valamiért nem mentem oda :S de ha oda is megyek mit mondjak neki?Valahogy pedig meg akarom ismerni :$
2010. szept. 6. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, mire vársz? Mi a neved? Melyik osztályba jársz? És miújság? Ó, télleg? stb...
2010. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

először is megtudakolod, hogy mit szeret enni.


ha valami csoki, akkor azza, de ha pacal, akkor azzal bekened a farkad


odamész, megmondod neki, hogy mi van a farkadon, és azonnal le akarja majd róla nyalogatni


ennyi

2010. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsönek köszi(= második... azért irjatok még ;P
2010. szept. 6. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy kérdezd meg mennyi az idő, van-e egy zsepije, ömm... vagy ha van valami feltűnő dolog rajta akkor (ha olyan is) dícsérd meg.. pl. szia, szép a pólód..


Off: "Ma a szünetbe látam egy lány-t" LÁNY-T ? Minek a kötőjel? :D

2010. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

feltűnő dolog: "szép a pólód"


neked sincs baránőd MI?:D


grammarnazi

2010. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De van, másfél éve. :D És én nem így ismerkedtem, de ha már le kell támadni valakit akkor most az a jobb, hogy jószándékúan mondasz valamit, mint pl. szép a pólód, AMI CSAK EGY PÉLDA mert 20 másodperc alatt hirtelen ez jutott az eszembe, másrészról ismerjük a mai tinitaknyokat, hogy miket képesek felvenni..

vagy odamész és "csá bejösz dugunk?"

2010. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!