Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki nem szereti ha a lány bújós, ölelgetős?

Figyelt kérdés

Mondjuk reggel az ágyban a válladra hajtja a fejét... Stb

Valakit ez idegesít? Taszítja ez a fajta viselkedés?



2021. dec. 18. 08:38
A kérdező szavazást indított:
Én szeretem nagyon ha bújnak hozzám
Nem mindig, mert az egy idő után zavaró tud lenni
Engem kifejezetten idegesít ha rajtam lóg egy nő
29 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Mivel napközben is szeretem, és igénylem - mert ez egy oda-vissza dolog - ezért reggel nemhogy nem zavar, hanem várnám. Azt gondolnám valami baj van, ha nem bújik oda, vagy ha ő mondjuk nem szeretné.
2021. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az exem ilyen volt. 9 év után már nem bírtam...és "félre-öleltem" - Komolyan azért talalkoztam egy pasival, hogy hozzábujhassak! Meg volt beszélve, hogyvcsak ennyit szeretbék.....Végül szakitottunk....
2021. dec. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne , mint ahogy nőben is létezik sajnos , ezer oka lehet:

- nem vonzza a testiség ( gyárilag ilyen )

- egyéb pszichológiai

- más egyéb pl: asperger

2021. dec. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%

Igen.


Én pl nőként sem szeretem ha reggel rám cuppan valaki. Eleve együtt aludni se szeretek mással, de ha reggel hozzám bújik, az kimondottan idegesítő. Olyankor szeretnék nyugiban kávézni, vicces mémeket nézegetni, olvasni, álmodozni, stb.

2021. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!