Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Élmény ajándék ötleteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élmény ajándék ötleteket tudnátok írni? 1 hónapja vagyunk együtt és úgy gondoltam ilyen fajta ajándéknak nagyobb értelme lenne

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfinak, nőnek? Hány évesnek?
2021. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most láttam a kereső szavak között a férfi szót. De hány éves?

Én pl a férjemnek 5 órás sörfőző tanfolyamot adok.

Nézz körül tippekért a meglepkéken, és utána túrd a netet olcsóbb lehetőségek után hasonló tematikában ami esetleg megtetszett.

2021. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

26 éves

2021. dec. 16. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Közös program?

Egy hosszú hétvége vidéken.

Élményfürdőbe belépő.

Lovaskocsival menni egy kört. Esetleg szánnal, ha van hó.

Páros masszázs.

Páros fotózás.


Jó lenne tudni, hogy mit szeret.

Sétarepülés. Tankvezetés. Tandemugrás. Old timer bérlés. Fotós tanfolyam. Vezetéstechnikai tréning.

2021. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
2021. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer kibéreltem egy veterán autót, egy napig azzal mentünk ide-oda. Örök emlék marad.
2021. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy mióta ismeritek egymást, milyen az érdeklődési köre, mennyi pénze van. Akár egy páros mozi nasival is tök jó ajándék lehet, ha tudtok olyan filmet választani, ami mindenkettőtöknek tetszik... vagy elmenni egy előkelőbb étterembe, színházna... de ha több pénz van rá, akkor lehet pl. főzőtanfolyam, sörfőzőtanfolyam, sétarepülés, Forma-1-szimuláció, jegyek valami nagyszabásúbb koncertre vagy sporteseményre... nyilván érdeklődési körtől függően.
2021. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!