Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most valójában mit is jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most valójában mit is jelent?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik és nagyon jó barátok vagyunk! Volt egy 3 napos koncert amelyen együtt voltunk és csók is volt közöttünk! A gond csak az, hogy a lánynak egy olyan pasi tetszik akinek a lány nem igazán érdekli és miután haza kísértem a lányt adott egy csókot amit viszonyoztam és megkérdeztem tőle, hogy ebből több is lehetne-e mint barátság és azt válaszolta hogy jobb ha nem lesz több! Ez mit jelent? Most együtt szeretne lenni velem vagy nem?
2010. szept. 6. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak játszott egy kicsit.Lehet,hogy megkívánta a csókot és épp te voltál ott,meg hát jóban is vagytok.Az is lehet,hogy félti a barátságotokat,mert ha esetleg szakítanátok,akkor az is elveszhet.Kérdezz rá,nincs jobb megoldás!!!Bátorság!
2010. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább arra hangsúlyoznák, hogy félti a barátságot mert mondta, hogy ilyen jó barátja nem volt még akinek mindent elmondhat mert megbízik bennem! De látszik rajta hogy akar tőlem valamit csak úgy nézem mintha félne vagy nem tudom :s
2010. szept. 7. 00:23
 3/5 anonim ***** válasza:

"A gond csak az, hogy a lánynak egy olyan pasi tetszik akinek a lány nem igazán érdekli"


Mivel pedig még nem jött össze vele, te vagy a B terv, a "ha nincs ló, jó a szamár is" tartalék játékos.


"megkérdeztem tőle, hogy ebből több is lehetne-e mint barátság"


tehát: úgy pozicionáltad magad, hogy ő a királynő, aki kegyeket oszt, te pedig a földi pondró, aki kegyeiért esdekel. Világos, hogy erre csak NEM lehetett a válasz, mert ebben a pillanatban szimbolikusan kasztráltad magad, azaz már nem vagy a szemében férfi, maximum egy kedves plüssmackó.


"félti a barátságot mert mondta, hogy ilyen jó barátja nem volt még akinek mindent elmondhat mert megbízik bennem!"


Magyarra fordítva: továbbra is szeretne kihasználni téged mint lelki szemetesvödröt stb.

2010. szept. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség! Túl jól ismerem ahhoz!
2010. szept. 7. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 12:21


Nem.


Nem ismered, hanem szereted, vagyis nem tudod objektíven szemlélni. Szeretni és ismerni valakit, ez két nagyon eltérő dolog. Amikor egy férfi egy nőt szeret, akkor azt hiszi, hogy a szeretett nőre más törvények vonatkoznak, ő a kivétel. De nem az.


Lehet, hogy tévedek, de erre max. 1% esélyt adok. Pszichológiai törvényszerűségekről beszélek, ezek alól van kivétel, de kevés. És furcsa módon mindenki azt hiszi, hogy az ő barátnője/kiszemeltje a kivétel. Hát ez nem így működik.

2010. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!