Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólitsam le a lányt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólitsam le a lányt az osztályombol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első évem gimiben és nagyon megtetszett egy lány az osztályombol. ez az 1. hetünk a suliban és őszintén szólva nem nagyon tudom hogy miröl beszéljek vele...hogy mennyek oda hozzá,mert mindig a barátnőivel van.. :S

Tanács ? :)


2010. szept. 6. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sose lesz jó vége ha osztálytárssal kezdesz ki. Kicsi az esélye hogy hosszútávon sikeres lesz.
2010. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Osztálytársat "leszólítani" a legkönnyebb. De én se ajánlom.
2010. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tomazolika ***** válasza:
így van ne tedd .. (tapasztalat)
2010. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igazat adok az elso valaszolonak...ha szakitotok akkor ki tudja meg hany evig kell egymast kerulgetni az osztalyban.
2010. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én abba a hiába estem hogy egy hét után jártam az egyik fiúval az osztályból. Nem voltunk sokáig együtt de azóta gyűlöljük egymást,és ott tesz keresztbe ahol csak tud,nem egyszer gondolkodtam azon hogy otthagyom miatta a sulit...nálunk az volt a baj hogy nem ismertük eléggé egymást és beleugrottunk a mély vízbe. Szerintem ne járj vele, keress mást a suliból.

Amúgy én kerek-perec megmontam neki hogy bejön nekem (lány létemre:S) aztán kialakult a dolog.De megbántam.

2010. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tényleg az osztálytárssal a legkönnyebb szóba elegyedni. Persze még össze kell, hogy rázódjon a társaság, ahhoz, h bárkihez bármikor oda tudj menni, és könnyedén beszélgetni. De ha egyedül van, ilyesmit is kérdezhetsz, h 'te meg tudtad oldani a matek leckét? tényleg? és megtennéd, hogy segítesz nekem is?', vagy 'mit gondolsz XY-ról (vmelyik tanárotok)? Szerintem jófej/ nem jófej/ szigorú/ sokat kell nála készülni majd stb stb.

Szóval bármi ilyesmit lehet.

Viszont, ahogyan előttem is írták, nem jó dolog osztálytárssal kezdeni, pláne nem 9. elején. Ha nem jön össze a dolog, és szakítotok (márpedig igen kicsi az esélye, h 4 évig együtt lesztek), nagyon kellemetlen lesz mindkettőtöknek, plusz elég fárasztó, h gyakorlatilag minden héten, minden nap együtt vagy a pároddal. Saját tapasztalatból írom...

2010. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Osztálytárssal ne! Sosem szabad! Higgy nekem, tapasztalatból beszélek. Találsz másik csajt, biztos vagyok benne:)
2010. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

de azért ha tetszik es ő is vonzodik hozzád... rádmosolyog, felfigyel rád... probálj meg közeledni hozzá...de csak lassan... ismerjétek meg egymást...néha lógj velük...beszélgess a csajokkal... kérdezd meg mi a petyka fő témája... jopofizz velük...de ne mondj semmi sértőt nekik soha...és ne kacagd ki a hülye témákat...csak jópofin beszélgess velük valamiről... és nézz sokszór a csajra aki tetszik ... látni fogod rajta ha bejössz neki...

A vége az jó is lehet rossz is... De egy próbát megérhet...

2010. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"házinyúlra nem lövünk" mert megszívjuk de rohadtul...
2010. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nah igen de az a baj hogy szinte sosincs egyedül...:S
2010. szept. 8. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!