Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akinek konkretan lapos mellkas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek konkretan lapos mellkasa van 40 éves nőkent, azaz meg csak nem is tini, hogy dolgozza fel?

Figyelt kérdés
Mert ebben a korban azert legalabb kene egy kis mell, ha mar kopott az ember fiatalsaga es mar nem anyira vonzo, hogy legalabb hasonlitson egy jo milfre. De az is frusztralo ha jon velem szenbe egy tini es mar neki is nagyobb van. Ugy erzem minden nonek van melle csak nekem nincs. Ne kiss mellre gondoljatok, hanem csak ket pottyre.

2021. dec. 19. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Aki 40 évesen is lapos (értsd nem csináltatta meg) az már rég elfogadta. Ha neked ez tényleg ekkora gond, csináltasd meg.
2021. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ezzel kűzd, az 40-re már elengedi ezt a dolgot.
2021. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sokkal cikibb így savazni a másikat, amit azért teszel, mert NEKED nincs önbizalmad ;)
2021. dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
Még "csak" 30 vagyok, és mivel ez is nagyban hozzájárul ahhoz, hogy közel 8 éve még szexet sem sikerül összehoznom, pedig igényem lenne rá nagyon is, nem tudom feldolgozni. Iszonyatosan frusztrál, hogy ezt is buktam a genetikai lottón.
2021. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nincs penzem megcsinaltatni es felek is tole.
2021. dec. 19. 22:17
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha vékony vagy és csinosan öltözöl pont nem ez miatt fognak elutasítani! Szeretjük valóban a szép melleket de egyáltalán nincs akkora jelentősége,hogy ezért dobjak bárkit is ha amúgy minden más rendbe van rajta!
2021. dec. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a szerényebb mellű nők is, de sajnos nem a korosztályom vagy. Sokat számít a stílus és hogy igényes is legyél szerintem. 28/F
2021. dec. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Haverom volt olyan nővel aki témára került a sor és le vette az egyik mellét a melltartoval. Mellrákkal volt a nőnek és egy szóval nem emlitte meg hogy meglepő dolga van. Ezt csak azért írom hogy ne legyél ez miatt elkeseredve mert nincsenek melleid, ezt jobban elfogadom ha látom nincsen, mint hogy nem szól és meglepi ér. Inkább kiss mellek, nem mint úgy ahogy a haverom járt!
2021. dec. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Menj el pszichológushoz. Ez a fajta gondolkodás tiniként sem éppen egészséges, 40 évesen pedig már rég túl kéne lenned rajta.

Nem fogsz szeretni emiatt, de szerintem a problémáit sokkal mélyebben gyökereznek, mint hogy mekkora melled van. Rendbe kéne tenned az életedet és a lelkedet és akkor a melled lesz a legkisebb problémád.

2021. dec. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

40 évesen van elég érett az ember ahhoz hogy nem "jó milf" akar lenni, és nem ez a mérce ami alapján felállítja az önértékelését.

Ha meg akarod csináltatni spórolj rá.

2021. dec. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!