Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek írjak rá első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak rá első randi után?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút instagrammon és kihívott randira. Találkoztunk. Minden jól ment, láthatóan tetszettem neki meg nekem is bejött. Beszélgettünk majd miután megittuk a kávét felajánlotta hogy menjünk sétálni. Kifizette az én rendelésem is, pedig nem kellett volna. Rosszul éreztem magam s felajánlottam hogy veszek vizet mert mondta hogy szomjas. Sétáltunk s minden random dologról dumáltunk. A vége fele rákérdeztem hogy ő mivel megy haza. Nem akartam sietteti a hazamenés csak nem akartam hogy az látszódjon hogy needy vagyok. Ő meg se említette ezelőtt a hazamenést gondolom még sétált volna velem csak egy idő után már ilyen céltalan volt a séta s azért hoztam fel a hazamenést. Mondta hogy haza kisért volna csak messze lakom. Mondtam semmi baj mert buszozok. Közeledtünk a buszmegállóhoz s kérdezte hogy melyik megállóban akarok menni s mondtam h 2 van. Az egyik a sarkon s a másik kicsit odébb. De mondtam ha akarja én elvihetem egy darabig mert ő közelebb lakik s útba esne nekem hazafele s hazatudok én is sétálni. Azt hiszem ezt nem értette mert vitt a megállóba. Megálltam random az egyik átjárónál ami közelebb volt a megállóhoz s mondom hogy akkor inkább ehhez a megállóhoz megyek. Lehet kicsit váratlan volt hogy megálltam. Kérdeztem h ő merre megy, s mondja hogy ő a másik irányba. Szóval megöleltük egymást (egy nagyon felszínes lightos ölelés volt) s elment. Valahogy úgy érzem hogy én akaratlanul leráztam vagy hogy ő hagyott fapofánál? Nem is tudom.

Gondoltam rám ír a randi után de semmi. Ez a tegnap volt s ma meg mindig semmi. Gondoltam hogy írjam meg neki hogy jól éreztem magam s h örülök hogy találkoztunk. Nem szeretném hogy azt higgye hogy leráztam de nem is akarok needynek tünni. Mit javasoltok mit tegyek. Fiúk ti mit tennétek ha ez veletek törtenne


ápr. 28. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem keres randi után maximum aznap este, vagy másnap reggel akkor nem fogtad meg eléggé. Rád írhat még persze és randizgathat is veled, de talonban tartana.
ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem értem. Kérdezted, hogy mivel megy haza, erre ő elindult hogy akkor menjünk haza, te meg hogy jó oké? A kommunikáción még gyakorolni kell, azt látom.

De lehet már várta az alkalmat, hogy leléphessen. Mondjuk ha ez volt a legizgalmasabb téma, hogy ki mivel megy haza, akkor valahol érthető, már bocs😃

Persze lehet, hogy szimplán egy balfsz a gyerek, igazából semmi nincs abban, ha egy mondatot írsz neki, hogy jó volt a randi, csak ne hívd el következőre, ha akar még randizni akkor majd írja ő.

ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most abból baj nem lehet ha megírod hogy jól érezted magad.

Ez a random inkább mégis itt szállok fel lejöhetett neki úgy, hogy jól van menj már innen.

ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a hazamenés volt a legizgalmasabb téma. Csak hogy furcsállom azt hogy jól ment a randi és mikor a hazamenést említettem akkor mintha 180 fokos fordulatot vett volna a dolog. Nem szeretném hogy azért hűlt volna ki a vége fele a randi mert felhoztam a hazamenést.
ápr. 28. 12:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, 3as én is erre gondoltam. Hogy talán akaratlanul ellöktem :))
ápr. 28. 12:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha még nem akartál hazamenni akkor tényleg kár volt felhozni, mert ez egyértelmű jelzés hogy akkor reszedről ennyi elég volt.
ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon kedves, aranyos, lelkiismeretes lánynak tűnsz.

A randiról a véleményem: ne érezd magad rosszul amiatt, hogy fizette a rendelésed, nyilván kedveskedni akart ezzel, nem azt akarta, hogy utána kellemetlenül érezd magad. Lehet azért is mondta, hogy szomjas, mert látta, hogy rosszul érzed magad emiatt (bár lehet nem figyelmes ennyire, nem ismerem a srácot), az is lehet, hogy tényleg szomjas volt, mindenesetre rendes tőled, hogy visszahívtad, meg könnyítettél magadon is ezzel. Megértem, hogy szereted, ha egálba vagytok, de nem kell emiatt rosszul érezned magad, hogy vesznek neked valamit meg már azon gondolkozni, hogy mikor tudod visszaadni. Majd ha lesz rá alkalom, lehetőség. Én pl. ha veszek valakinek valamit, nem várom el, hogy visszakapjam, mert önzetlenül adom, és kedveskedni akarok ezzel, hogy a másik jól érezze magát tőle. Mindenesetre cuki vagy.

Úgy gondolom a férfiakat hagyni kell kicsit küzdeni. Ez a hazakísérős sztori, hogy haza akart kísérni ha nem laksz messze rendes tőle. Cuki, hogy felajánlottad hogy te hazakíséred, de ezt inkább a férfiaknak kell úgy gondolom, főleg első randin. Általában azért kísérik haza a nőket a férfiak, hogy biztonságban hazaérkezzenek. Mivel nőként veszélyebb egyedül az utcán bolyongani, főleg ha már este van. Így lehet furán esett le neki, az is lehet, hogy tényleg nem értette.

Szerintem túlgondolod a dolgokat, hogy másik megálló, megálltál, lerázás needy stb. Ha érdekled ezek nem számítanak. Kicsi önbizalomhiányt is érzek az írásodból, hogy azt keresed, milyen hibát vétettél te, szerintem semmi hibát nem vétettél, sőt még túl kedves is voltál. Ne aggódj ilyeneken.

Szerintem megírhatod neki, hogy jól érezted magad, és örülsz, hogy találkoztatok, Megkérdezheted, hogy ő hogy érezte magát? Ha nem válaszol, az is egy válasz, fájdalmas, de el kell fogadni. Következő találkozóra ne te hívd, majd hív ő, ha akar. Légy türelmes! És ne rágódj egész nap ezen, foglald le magad valamivel. Szerintem még mindig jobb ha írsz neki, mintha azon rágódnál, hogy mi lett volna ha, meg legalább van egy lezárása, mégha nem is válaszol. Mindenesetre, ha ebből nem lesz semmi, akkor ne csüggedj, előfordul, lesz másik majd idővel. Addig dolgozz magadon.

ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazi angyal vagy 7es!

Válaszolt is és mondta hogy még szeretne találkozni:3

ápr. 28. 13:28
 9/9 anonim ***** válasza:

7es vagyok

Nagyon örülök neki, hogy jól alakult a dolog! Remélem jól sikerül a következő randi is! Ha továbbra is szükséged van bármilyen tanácsra vagy segítségre, ne habozz megkeresni! Szívesen segítek. 😊

ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!