Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akinek konkretan lapos mellkas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek konkretan lapos mellkasa van 40 éves nőkent, azaz meg csak nem is tini, hogy dolgozza fel?

Figyelt kérdés
Mert ebben a korban azert legalabb kene egy kis mell, ha mar kopott az ember fiatalsaga es mar nem anyira vonzo, hogy legalabb hasonlitson egy jo milfre. De az is frusztralo ha jon velem szenbe egy tini es mar neki is nagyobb van. Ugy erzem minden nonek van melle csak nekem nincs. Ne kiss mellre gondoljatok, hanem csak ket pottyre.

2021. dec. 19. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

40 évesen kevés nő az akinek beavatkozás nélkül tökéletes a melle. Én pl pont ellenkezője vagyok mint Te, viszonylag vékony alkathoz nagyobb cicim van. Ami persze szülés után és a koromnál fogva már nem előreálló, annak ellenére,hogy telt. Én is meditáltam azon,hogy jó lenne egy mellplasztika, aztán rájöttem,hogy teljesen fölösleges, egy jó melltartóval korrigálhatom "külső szemlélőnek",intim helyzetbe pedig nem kerülök egy hadsereg létszámával.

Nem vigaszként, de akinek kisebb a melle könnyebb helyzetben van egy push-upos melltartóval.Öltözz csinosan, légy magabiztos, legyen rendben a hajad, a bőröd,öltözz csinosan, mosolyogj, és hidd el, nem a melleden lesz a hangsúly ha minden rendben van!

2021. dec. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Mivel a párkapcsolatok kategóriában tetted fel a kérdést, ezért feltételezem olyan nőktől szeretnél választ kapni, akiknek a párkapcsolata alatt oldódott meg ez a probléma.


Én a férfi szemszögből válaszolnék, ha nem gond. Nekem pont hogy jobban tetszik az, ha egy nőnek kicsi, vagy szinte egyáltalán nincs... ez mindig is így volt.

Viszont ami miatt igazából írok, hogy azok a nők, akik laposabbak, a javarésze emiatt frusztrált, és férfioldalról ez nagyon fárasztó, egy kapcsolatban folyton győzködni, hogy nekem pl pont hogy így tetszik, és nem szeretném, hogy megcsináltassa, mert ő így az esetem, emiatt szerettem bele (!). (És igen, képzeld van ilyen.) Akkor is önbizalomhiányra panaszkodnak, nézegetik magukat, és végül keserűek, irigyek, és kiállhatatlanok lesznek.


Ebből lett anno elegem. Nekem pl lehet hogy minden jó úgy, ahogyan van, és örülök neki, és boldog vagyok vele. De a másik frusztrációja engem is kiidegel, és a végén azért megy tönkre a kapcsolat, mert a nő mindenáron meg akarta magát változtatni... illetve nem tudta magát elfogadni. Nekem sem hitt, sőt hiteltelen lettem, mert "ezeket" nem lehet elfogadni, és végül én lettem az igénytelen (!)... bezzeg más férfiak.


Ha egy férfi nyilvánvalóan odavan érted, ragaszkodik, akkor te el tudod engedni ezt a dolgot?

Ha látod rajta, hogy pont te vagy az esete, akkor sem lennél hálás a sorsnak, hogy pont olyan vagy, amilyenre a másik vágyott?


Szóval te hogy látod ezt a dolgot?

2021. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon együtt tudok érezni a 12-essel.

Borzasztóan idegörlő a párodat folyamatosan győzködni, hogy az, amit nem szeret magán és takargat és "jajjúgynemartakkorlátszik", az igenis szép és vonzó és illik hozzá és nekem tetszik.


Volt egy barátnőm, akinek fiatal kora ellenére kimondottan nem szépek voltak a mellei. De nem foglalkozott vele: felszabadultan élvezte a szexet. És sok év elteltével nem a melle formáira emlékszem, hanem arra, hogy milyen jó volt vele, hogy milyen jó dolgokat csináltunk!

2021. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de két mell nem elég ahhoz, hogy valaki milfnek számítson.Amúgy van gyereked?Mert attól, hogy valaki jól néz ki és már nem 20 éves, még nem számít milfnek.
2021. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

45 éves a baratnőm,neki 2jelzés értékü dudora van. Tényleg még az A kosába is többször befér.

Évekig nyafogott miatta,én meg biztosítottam rolla hogy így gyönyörű.

Egyébként tényleg marha fárasztó.

Mostmár elfogadta. Lapos cicikkel is gyönyörű milf lenne ,ha az lenne de nem az.


Jelezem a milfség többről szól mint 2mell.

2021. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem 35 éves koromig volt két pattanás. Aztán szültem, szoptattam és rájöttem, hogy tökéletes melleim vannak. Nem csak azért, mert megnőttek a szoptatás idejére, hanem mert tökéletesen tudtam táplálni a kisbabámat. Lassan kisebbek lettek, de többé már nem két pattanás, az anyaság megtette azt, ami tinédzser koromban elmaradt. Ennek ellenére volt egy kis megzuhanásom, amjkir a gyerek közölte, hogy kicsi a mellem és reméli, neki olyan lesz, mint a barátnője anukájának.
2021. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16-os: ezt hány éves korában mondta?
2021. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mellméret a lényeg. És nem is s csípő.

Kisugárzás, élethez való hozzá állás.


Én a homokúra alkatú nőkre bukom. A nagyon vékonyak nem hoznak lázba.

Kivéve ha a szeme is mosolyog és levesz a lábamról. Mert akkor mindegy minden mérete. :)


Mell méret től függetlenül a széles csípőt keresem, de ha belehabarodok a nőbe kb mindegy milyen a testalkata, úgy fogom szeretni és elfogadni ahogy van.


Mell műtét azért nem olyan játék amit mindenkinek meg kell lépnie. Mert hogy nem csak egyszeri sokk a szervezetnek. Hanem 10 évente cserélgetni kell az implantot. Ritka de ha megsérül az implantátum kb azonnal ki kell vetetni.


Nekem semmi gondom a kis mellekkel sem. Nekem az a gondom ha a nő nem szereti ha melléhez érek vagy a nyakához, és mindent a szemnek semmit a kéznek alapon működik.


Nőt szeretem egyben ahogy a természet a genetikai lottón össze rakta.

Rajtam is van bőven kifogásolni való... Nem tudom vissza adni, vagy lecserélni.


Aki pedig azt hiszi hogy -e miatt nem volt szex az életében, annak csak önbizalom hiánya volt, mert azt hiszi hogy ez topp fontosságú.

TV -ben reklámokban mindig akkora mellekkel reklámoznak mindent, és férfi vagyok, meg fogom nézni, de az egyik sem igazi amikor "fogyasztom" a médiában. Nekem pedig egy hús vér élő nő kell mellém, nem egy reklám ;o)


Szóval kis mellű nők kelletek ti is a pasiknak, csak el kell hinni. Nem mell méret alapján válogatunk, és nem ez fogja befolyásolni hogy tetszik -e valaki vagy sem. Kiegyensúlyozott szexuális élettel vagyok boldog nem a centikkel... ;o)

2021. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17-es, 7 évesen.
2021. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem lapos a mellkasom, pont ellenkezőleg, szerintem - más szerint nem- nagyobb méretű melltartót kell vásárolnom mint szeretnék. Persze a kor előrehaladtával azért ereszkedik a nagyobb cici ezért elmeditáltam a plasztikai beavatkozáson. Mindaddig amíg nem találtam egy csomót a mellemben. Ártalmatlan volt akkor, de elgondolkodtatott mi is a fontos. Kevésbé a mérete...
2021. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!