Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne megpróbálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne megpróbálni? Vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Még 9. év vége fele feltűnt hogy az egyik évfolyamtársam milyen jól néz ki, mégis olyan visszafogott, pont az esetem. Év végén el is döntöttem, hogy szeptemberben majd megpróbálom(mégse nyár elején kell ilyen kapcsolatokba belemenni), Most kiderült hogy össze lettünk velük vonva véglegesen és az én részemről meg is lenne a dolog, de ő nem ismer engem túlságosan, ráadásul mindig a barátnőivel lóg... Évnyitó óta nem tudok rendesen aludni, mert mindig csak Ő jár a fejemben... Először fel kéne magamra hívnom a figyelmét, erre valami tipp? és érdemes osztályon belül ilyenbe belemenni? Alvási problémáim lesznek még 1 darabig, de hülyeséget nem akarok csinálni...

F/16


2010. szept. 6. 21:39
 1/4 Tomazolika ***** válasza:
Osztálytárssal sose kezd ki gondolj bele ha most sem tudsz aludni akkor ha 1 hónap után meg ha szakítotok mit fogsz érezni! és még meddig kell hogy kerülgessétek 1 mást! nem ajánlom ...
2010. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor várjam meg, még kiábrándulok belőle?
2010. szept. 6. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem se jó dolog , nem véletlen a mondás , hogy házi nyúlra nem lövünk .

Sajnos nagy a valóság alapja , én is utáltam jó ideig hogy a volt barátnőm mamája a szomszédom és lényegében az egész nyáron még utána találkozgattunk :) És én még ha akartam el is tudtam kerülni , de ha egész nap össze vagytok zárva ... hát én tuti nem vállalnám be .

24/f

2010. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, ne tervezgessé! erről szokjál le szépen ha csajt akarsz magadnak. Magabiztosan odamész és egy Sziával indíttasz..a bnője ne érdekeljen, csak legyen pár téma, (2-3) amit fel tudsz hozni, h menjen valami beszéd..legyél kicsit laza, mosolyogj..mert meglátják ha szorongsz, szal lazán csináld az egészed..de ez nem egyszerű egyik napról a másikra..de kezd el..és ha mégsem jönne be akkor se depizz. van még rengeteg lány, fölösleges leragadni. Azt mondom h a lehető leghamarabb menj oda hozzá, és csak beszélgessetek valamiről, lazán, ne siesd el..és legyél jókedvű, pozitív, csak NE azt csináld amit eddig. a SEMMIT. hajrá :)
2010. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!