Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most ilyen időszak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most ilyen időszak, vagy én csinálok valamit nagyon rosszul?

Figyelt kérdés

Randi kategóriába írtam, de igazából sima találkozókról van szó.. Zsinórban a harmadik férfi mondja le a találkákat, erre arra hivatkozva.. "Elnéztem a buszt, nem figyeltem az időt" , stb. Volt, hogy fél órát vártam a fagyban, és utána közölte az illető, hogy amúgy a haverjával iszogatnak.. Pedig a beszélgetések során mind olyan lelkesek voltak,aztán mind a három a találkozó napján mondta le... Mind a hármat ismerem régebbről, anno haveri szinten voltunk, bár egyikkel sem tartottam a kapcsolatot. Ők kerestek meg, nem ugyanabban az időben persze.

Én rontok el valamit, vagy szimplán mostanában ilyen emberek találnak meg??

Én 26N, ők 27-30 évesek.



2021. dec. 21. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Az ismerőseid trógerek, nincs ilyen "időszak". Keress más férfit.
2021. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
+ ezeket az embereket ti innentől kezdve leépítenétek az életetekből? Gondolom nem véletlenül maradtak meg anno sem haveri szinten.
2021. dec. 21. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Ezek utan neked ez még kérdés?

Szoba se állnék velük.


Megbeszéltek egy találkozót és ők inkább haverokkal vannak, vagy nem is foglalkoztak vele.


Rohadt szimpatikus lehetettel nekik, meg fontos is.

2021. dec. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak kifogod őket. Ismerik egymást? Lehet hogy terjed rólad a pletyka, hogy alázható és csicskáztatható vagy.

Egyértelműen nem vagy nekik fontos. Én megszakítanám a kapcsolatot egy szó nélkül.

2021. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem ismerik egymást.

Köszönöm a válaszokat!

2021. dec. 21. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!