Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok vele ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok vele ezek után ismét?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt az első találkozásunk. Előtte kb. 1 hetet chaten beszélgettünk, Tinderen ismerkedtünk meg. Élőben is nagyon kedves volt, rögtön megfogta a kezem, szájrapuszival köszöntött, bókolt, nekem is nagyon tetszett. Egy étteremben voltunk, a vacsora alatt is jól elbeszélgettünk. A végén közöltem vele, hogy szeretném én fizetni a fogyasztásomat, ugyanúgy dolgozom, mint ő, nekem is van saját keresetem. Ő ezt teljesen zokon vette, közölte, hogy feminista, libsi pi*a vagyok. Politikáról nem beszélhettünk, engem nem zavar az, ha ő konzervatív beállítottságú, az sem, ha liberális, ameddig meghallgatja a másik felet is. Nagyon elszomorított, hogy így viselkedett a randink végén, elgondolkodtatott a folytatást illetően. A randi óta írt, hogy találkozzunk ismét...

2021. dec. 22. 11:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
22%

Sztem meg a csaj tipikusan az a femminaci, aki azért is felhaborodik, ha ki merik neki nyitni az ajtot.


De ok, jelentsetek fel a faszit szexualis zaklatasert, ugyis ez a modi mostanaban, nem?

2021. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
27%
Nincs feminista véleményterror de azért lepontoztak... Érdekes
2021. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a történet kamu. Adott egy kedves, aranyos férfi, aki állattá változik, mikor a nő felajánlja hogy fizeti a részét, majd miután le hülyep@csázt, újabb randit kér.


Persze :D

2021. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
71%

Számodra nem egyértelmű egy lepicsázás után,hogy ne találkozz többé vele?

Találkozz...meg is érdemled

2021. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%

Férfiak! Én értem, hogy mi a bajotok a túlzott feminizmussal! Biztos, hogy a falra másztok a "femináci" beállítottságú nőktől.

De szerintetek az rendjén van, hogy első randin egy nőt "feminista, libsi pi*ának" nevez egy férfi?

Nem is ismeri olyan régen, hogy ilyen durván nyilvánuljon meg!

Én ebből a ki fizet dologból sem csináltam volna ekkora cirkuszt. Ha először a pasi fizetett és szimpatikus volt a kérdezőnek, mondhatta volna neki, hogy legközelebb meg ő hívja meg egy étterembe kajálni.

Így egálban lennének!

Ez az eset így már elég rossz fényt vet a továbbiakra.

2021. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
53%
15-ös. Alapból az illemszabály az, hogy a férfi fizet a nőnek. Nyilván ma már lehet felezni a számlát vagy mindenki a saját részét fizeti. Ami tök korrekt amúgy. Ezt ki lehet jelenteni normálisan. De ebben a stílusban ahogy a csaj tette eléggé fellengezős. Egyértelmű h a srác csalódott benne
2021. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Ő adott szájrapuszit, nyilván, ha nem akartam volna, akkor elfordulok, hogy arcra menjen. Nem mindenkinek hagyom, de vele annyira természetesnek tűnt mindez, ismétlem előtte 1 hétig beszélgettünk, ahol kiderült, hogy nagyon sok közös van bennünk, illetve külsőre is nagyon tetszettünk egymásnak élőben is. Ne keverjetek ide olyasmit, amit nem is írtam,szó nem volt szexuális zaklatásról. Nem viselkedtem vele agresszívan, szeretem én fizetni a fogyasztásom, teljesen normálisan elmondtam ezt neki, erre reagált az említett faragatlan módon. Bocsánatot kért üzenetben, és felvetette, hogy mikor találkozunk ismét.
2021. dec. 22. 12:44
 18/34 anonim ***** válasza:
58%

Jaaa hát ha már egy hétig beszelgettetek akkor teljesen természetes a szájra puszi. Mondjuk nem nálam, de nálad úgy tűnik ez a módi. 🤣

És ha te elgondolkozol azon hogy ilyen nyomulas és ilyen agresszív hiszti után még randizz vele akkor osszeilletek, hajrá.

Remélem kamu mert ha nem akkor a női nem szégyene vagy.

2021. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Lehetett egyszer rossz napja, azzal próbálom nyugtatni magamat. Hajlok arra, hogy elmondom neki, hogy ez bennem milyen érzéseket váltott ki, és nyitok egy tiszta lapot, elfelejtem a történteket, de ha következő alkalommal is ilyen minősíthetetlenül beszél velem, akkor biztosan befejeztük az ismerkedést.
2021. dec. 22. 12:52
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Legalább őszinte volt a reakciója. Ilyen belül...
2021. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!