Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok vele ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok vele ezek után ismét?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt az első találkozásunk. Előtte kb. 1 hetet chaten beszélgettünk, Tinderen ismerkedtünk meg. Élőben is nagyon kedves volt, rögtön megfogta a kezem, szájrapuszival köszöntött, bókolt, nekem is nagyon tetszett. Egy étteremben voltunk, a vacsora alatt is jól elbeszélgettünk. A végén közöltem vele, hogy szeretném én fizetni a fogyasztásomat, ugyanúgy dolgozom, mint ő, nekem is van saját keresetem. Ő ezt teljesen zokon vette, közölte, hogy feminista, libsi pi*a vagyok. Politikáról nem beszélhettünk, engem nem zavar az, ha ő konzervatív beállítottságú, az sem, ha liberális, ameddig meghallgatja a másik felet is. Nagyon elszomorított, hogy így viselkedett a randink végén, elgondolkodtatott a folytatást illetően. A randi óta írt, hogy találkozzunk ismét...

2021. dec. 22. 11:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
67%
Én is fizetem első randin a fogyasztásomat. Akit ennyire zavar, az nyilván azt hiszi, akié a pénz, azé a hatalom, és megvett egy kávéval.
2021. dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő fizetni akarja a saját fogyasztását, egyből "feminista, libsi pitsa", ha hagyja, hogy a férfi fizessen akkor meg "aranyásó, aki csak kihasznál". 😅Most akkor döntsétek már el, kedves férfiak, mit is akartok valójában? (És még a nőkön nem lehet kiigazodni...ahham).
2021. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
95%
Én egy femináci golddiggert akarok. Olyan van?
2021. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
"lehetett egyszer rossz napja ..." Egyik kommentben irtad, nem is olvastam tovabb, de nem ilyen nincs. Ne nyugtasd magad azzal, hogy biztos csak rossz napja volt, mert a vilagon ilyen nem letezik. O csak teljesen magat adta, pontosan ilyen ember. Legyszives keruld az ilyen embereket, joszandekbol tanacsolom. Ne allj le olyanokkal akik egyszer is megengedik maguknak ezt a stilust veled szemben. Mar az elso randin gyakorlatilag feny derult ra, hogy egy bunko.
2021. dec. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!