Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok vele ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok vele ezek után ismét?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt az első találkozásunk. Előtte kb. 1 hetet chaten beszélgettünk, Tinderen ismerkedtünk meg. Élőben is nagyon kedves volt, rögtön megfogta a kezem, szájrapuszival köszöntött, bókolt, nekem is nagyon tetszett. Egy étteremben voltunk, a vacsora alatt is jól elbeszélgettünk. A végén közöltem vele, hogy szeretném én fizetni a fogyasztásomat, ugyanúgy dolgozom, mint ő, nekem is van saját keresetem. Ő ezt teljesen zokon vette, közölte, hogy feminista, libsi pi*a vagyok. Politikáról nem beszélhettünk, engem nem zavar az, ha ő konzervatív beállítottságú, az sem, ha liberális, ameddig meghallgatja a másik felet is. Nagyon elszomorított, hogy így viselkedett a randink végén, elgondolkodtatott a folytatást illetően. A randi óta írt, hogy találkozzunk ismét...

2021. dec. 22. 11:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

#19 Gondolom, hogy rájött ő is, hogy ha ezt a stílust folytatja, akkor te nem állsz szóba vele. Gondolom nincs más opciója rajtad kívül, úgyhogy viselkedni fog, erre mérget vehetsz! Ha be akar rendesen cserkészni, akkor figyelni fog erre, az tuti.

Csak az a kérdés, hogy ilyen e az alaptermészete vagy ez csak egy ingerült beszólás volt?

Hány éves ez a férfi?

Nem lehet, hogy még nagyon fiatal?

2021. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
86%
Ne találkozz vele többet.
2021. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
#21 Nincs szükségem arra, hogy miattam viselkedjen, adja önmagát. Ha a bunkó énje a valós, akkor nincs keresnivalónk egymás mellett, ezt én nem tudom, nem is akarom tolerálni. Nem fiatal, 32 éves, én 28.
2021. dec. 22. 13:06
 24/34 anonim ***** válasza:
89%

"Nincs szükségem arra, hogy miattam viselkedjen, adja önmagát."


Azt majd akkor, ha már együtt laktok és teljesen bele leszel zúgva.

Egyelőre meg akar szerezni, ezért az eddigieknél is jobban fog ügyelni a szavaira. Csak néha bukkan ki belőle az ősember, aki majd az otthonotokban veled fog élni. Te meg takargatod a kibukkanó dolgokat ahelyett, hogy elgondolkodnál rajtuk. Ebből lesz a bántalmazó kapcsolat.

2021. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
86%

Ha rossz napom van nem beszélek annyit, nagyon max kicsit flegma vagyok, de nem tamadom így le a másikat.

Ez nem rossz nap volt hanem ilyen paraszt. Persze ha most adsz neki még egy esélyt ideig óráig bűbájos lesz, addig amíg nem érzi magát nyeregben.

2021. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
80%
A helyedben biztos nem találkoznék vele újból.
2021. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
80%
Biztos nem találkoznèk többet olyannal, aki picsanak nevez.
2021. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Első randin én is felajánlanám, hogy kifizetem a részemet, akkor is, ha a férfi hívott meg. Nem indokolnám olyannal, hogy én is dolgozom, én is keresek, stb. Ha ezek után a férfi ragaszkodna hozzá, hogy ő hívott meg, és szívesen állja a fogyasztásomat, akkor elfogadnám abban az esetben, hogy az első találkozás után úgy érzem, hogy szívesen találkozom vele újra.


Ha viszont bármi miatt "feminista, libsi pi*ának, vagy történetesen bármilyen pi*ának nevezne, akkor nem találkoznék vele újra, és - akármilyen csalódás a viselkedése, - megpróbálnám úgy felfogni, hogy jó, hogy nem több hét, több hónap randizás után, vagy még később mutatná meg ezt az arcát.


Nekem is vannak rosszabb napjaim, de nem illetném sem a randi partneremet, sem mást az ilyen meg olyan 'f*asz' megnevezéssel.

2021. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
82%
Jó naiv vagy. Amúgy én férfiként örülnék neki hogy nem várja el a nő hogy én fizessek, és ha felajánlja a részét, akkor vagy elfogadom vagy udvariasan visszautasítom, de nem hülyep1csázom le, akkor se ha épp szar napom van. Persze te tudod, gyere össze vele aztán majd néhány év múlva sírd ide a következő kérdésed is, hogy milyen szerelmes vagy és még gyereket is szültél neki mert azt gondoltad attól megváltozik, de nem így lett és nem tudod mitévő legyél. 🤠
2021. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
82%
Én biztos nem találkoznék vele többet, mert egyértelműen egy bunkó pöts. Nem értem minek áltatatod magad.
2021. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!