Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Alapítanátok családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Alapítanátok családot egy olyan férfival aki nettó 170 ezret keres havonta?

Figyelt kérdés

El tudnátok képzelni a jövőt vele?

F/31


2021. dec. 22. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/217 anonim ***** válasza:
89%
Ha vannak tervei, amikért tesz is, és nem ennyi pénzből akar hosszútávon tengődni, akkor igen.
2021. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/217 Girlll3 ***** válasza:
77%
Nem
2021. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/217 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon sajnálom, de nem valószínű. A büdös életben nem kellett senki pénze, gyerekkorom óta dolgozom amikor csak tudtam diák melóztam, jelenleg nővérként keresek 250 fölött, de a 300-at is elérem általábab. Amennyi iskolát tudtam elvégeztem, a belem kidolgozom egy munkahelyen, de ha kevesebbet kapnék mennék másodállásba is, ha lenne családom meg gyerekem.


Nem, nem vagyok pénzéhes, mindent magamnak teremtettem meg amim van. Nem érdekel az, ha egy férfi a BMW-vel akar felvágni előttem. Nem kellenek drága ajándékok, nem kellenek vacsorák, nem kell senkijé semmiből. De viszont úgy vagyok vele, hogyha én mindent megteszek, hogy fejlődjek, jobb legyek, tegye meg ezt a partnerem is. Ez inkább a fejlődés készségről szól egyrészt.


Másrészt úgy vagyok vele, hogyha szülök egy-két gyermeket, és tegyük fel történik velem valami... Mit csinál az apjuk 170-ből? Semmit. Lehet lepontozni, sok mindent látok, és átéltem már. Nekem ezek sajnos fontos dolgok. Lehet megkövezni érte, de hirtelen a válaszom nem.


Persze semmit sem lehet előre tudni, mert hát velem is előfordulhat, hogy beleszeretek valakibe aki ennyit keres. Miért is ne. Viszont ha így alakulna, bizony próbálnám rábeszélni, hogy igenis menjen tovább, tanuljon, fejlődjön, tegyen érte, hogy jobb legyen.

2021. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/217 Girlll3 ***** válasza:
100%
Ha lenne B terv, akkor okés. Nélkülözni car dolog.
2021. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/217 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok pénzéhes aranyásó, nem a pénztárca után megyek. Nekem csak annyi a minimum elvárásom, hogy képes legyen önállóan eltartani magát.


Egyrészt nem akarom én eltartani, másrészt mi lenne vele, ha én, ne adja az ég, lesérülnék vagy meghalnék?

2021. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/217 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

Egyrészt, mert nem akarok gyereket és soha, senki kedvéért nem akarnék teherbe esni, mert annyira taszít a téma.


Másrészt ha akarnék is gyereket, nincsenek illúzióim, én és a legtöbb barátom apa nélkül nőttünk fel, így elsősorban az a döntő, hogy én mennyit keresek, nekem mennyi tartalékom van és én tudok - e megfelelő otthont meg körülményeket biztosítani. Aztán ha mégis jobban választok, mint a többség, akkor örülök, hogy van segítségem, de elsősorban magamban gondolkodok gyereknél, hitelnél, mindennél, az a biztos.

2021. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/217 A kérdező kommentje:

5: miért kellene eltartanod? el tudom magamat tartani. a gyereknevelés már húzósabb lenne, az biztos.


Egyszóval a magyar nők csóró pasival nem akarnak családot alapítani, ennyi.

2021. dec. 22. 12:23
 8/217 anonim ***** válasza:
100%

#7 Nem rólad beszéltem, hanem általánosan bárkiről. Nekem az úgy nem élet, ha az én fizetésemből tengődünk, és egy mozira se futná.


Én mindenképp szeretnék gyereket, erről nem mondok le. A felneveléséhez meg pénz kell, így számomra fontos, hogy megoldható legyen anyagilag IS.

2021. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/217 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Nem szeretnék gyereket eleve, de ennyi pénzből gyereket nem is lehetne vállalni
2021. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/217 anonim ***** válasza:
94%
Pokolbeli fagyizás kérdései marha fárasztóak
2021. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!