Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, h az olyan lányokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, h az olyan lányoknak bejövök, akik nekem nem de aki nekem bejön (és nem külsőről beszélek most), annak meg én nem?

Figyelt kérdés
A sok kis ribi nek bejövök, vigyorognak rám, integetnek, köszöngetnek, nyomulnak stb, de akikre én nyomulnék...azok nem nagyon akarnak velem járni...Nem vagyok segg fej, sem csúnya és nem topmodel alakatú BMW-s csajokra hajtok, hanem a normálisabb fajtára...persze...ok...a külseje is üsse meg a mércét, de leginkább az a fontos, h tudjunk beszélgetni...többször volt, h nagyon jól kijöttünk egy lánnyal, dumáltunk, vigyorogtunk, de mikor megcsókoltam, akk nemet mondott.Nem vagyok az az puhány típus, sem nyápic, de lehet, h beleesek a barátzónába?Most akk ezen a gondon hogy lehet segíteni?
2010. szept. 7. 14:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, megkérdezhetem, hogy hány éves vagy, és hogy hány éves lányoknál próbálkozol / próbálkoztál?
2010. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
18 vagyok.Velem egykoruaknal, esetleg 1-2 evvel fiatalabbaknal probalkoztam.Termesztesen van olyan, aki szivesen jarna velem es nagyon szeret, de nekem o nem jon be...lehet, h itt velem van a gond
2010. szept. 9. 10:00
 13/19 anonim ***** válasza:

pedig azok alapján amit írtál, biztosan szívesen járna veled egy normális csaj.

Az a baj mostanában, h a csajoknak a bunkó "jó a segged, dugunk?" típusú pasik a jók. Sőt, a barátnőm egyenesen nyámnyilának tartja azt, aki nem kapja le őt 5 percen belül. (jó, a barátnőmről no comment ilyen téren)


De én meg pont az olyan romantikus de nem túl nyálas pasikat mint te :)


22/L

2010. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Itt nem is a romantikusságról meg a "kő kóla?dugunk?" dumáról van szó...csak egyszerűen nem fér a fejembe, h miért nem jöttem össze az utóbbi időben azzal a 2-3 lánnyal, akik megtetszettek.Tökre elvoltunk, nevetgéltünk, szórakoztunk, még romantikáztunk is...magyarul randiztunk, erre mikor arra került a sor, akk jött az "aranyos vagy" meg "kedves" vagy vigaszdíj...a csaj amúgy eközben az ölemben ült...még mindig találkozgatunk...aztán kitért arra, h más tetszik neki...de miért nem mondta ezt az elején?!Meg miért húzta az agyam, ha nem akart semmit?Annyit kellett volna mondani, h nem...és akk megértettem volna...nem körülírni, bakker...kötekedtem vele, piszkáltam, játszottunk, nem voltam unalmas...viccelődtem, csesztettem...kedves voltam...még bunkó is néha...akk mi a baj?
2010. szept. 9. 15:01
 15/19 anonim ***** válasza:

Mint ha én írtam volna a kérdést. ˘˘


Szerintem az a baj, hogy veled egykorú lányokra buksz, ők pedig a velük egykorú pasikkal általában csak barátkoznak. A másik gond hogy túl kedves vagy. Ez biztos hogy így van, mert egyszer kétszer próbáltam bunkó lenni, és bejött. :D

2010. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ok...igyekezni fogok taplónak lenni.Néha spontán az vagyok.
2010. szept. 9. 16:11
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom ezzel, hogy azokkal a lányokkal akik nagyon ritkán megtetszenek, egyszerűen nem tudok bunkó lenni. :(
2010. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

hát ha tényleg egyértelmű akkor nem tudom... AMit leírtál, hoyg annyit kellett volna mondani hogy nem. NA erre annyit reagálnék, hogy ezt nem fogod megkapni amíg nem próbálkozol csókkal, vagy nem kérdezel rá hogy akar-e többet. Mégpedig azért nem, mert hiába sejti 99%-ra egyl ány hogy te szeretnél tőle valamit, amíg te ezt nem mondod el neki, addig nem jöhet azzal hogy bocsi nem kellessz... Gondold el... te poénkodsz vele, aztn kedves vagy, csak úgy spontán, és ő azzal nyit hogy jah de ennyi, és nem több...és erre sok pasi azt mondja, hogy ő nem is akart többet, nem kell képzelődni. Lehet hogy te nem ilyen vagy, de ezt ugye a lány nem tudhatja.

A leírtak alapján semmi gond nincs a technikáddal, az lehet hogy hamar feladod. Akármilyen jó pasi is lehetsz, nem kapohatsz meg mindenkit. Szerintem a legnagyobb baj az hogy ezt a kérdést hamar írtad ki. Várj még, próbálkozz, össze fog az jönni:)

2010. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hidd el, próbálkoztam\ok eleget.A lány azt is mondta, h lényegre törő vagyok...szal látszott, h mit akarok.Mondtam is, h akarok többet, csókkal is próbálkoztam...akkor egy halvány "nem igazán" meg ködösítés(másik városban tanul, nem lenne ideje stb) volt a válasz...meg más is tetszik neki...meg ilyen zagyvaságok...most is próbálkozok...most az a nem egyre erősebb, de mostmár picit zavar ez a határozatlanság...amúgy lehet, h én nem vettem a lapot, mikor mondta, h nincs ideje, meg más is tetszik stb..nem tudom.Mikor kérdeztem, h RANDIZUNK, akk ő IGENnel válaszolt.miért ranidzott velem, ha nem akart semmit, mert állítólag nem lenne ideje meg más tetszett neki?Hidd el, h nem adom fel hamar...sőt.Én vagy igenre, vagy nemre várok.Nem hasad meg a szívem, ha azt mondja, h nem vagyok az esete...miért nem lehet ezt ilyen egyszerűen megoldani?
2010. szept. 9. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!