Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt eddig a legrosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt eddig a legrosszabb es a legjobb randid?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 07:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Volt pár szó szerint szar randim, mivel random időpontokban jön rám. Egyszer egy fenyőfa tövébe intéztem el, máskor pont közel voltunk a lakásomhoz, és fel tudtam szaladni, de volt olyan első randim is, hogy abban a pillanatban jött rám a hasmenés egy bárban, mikor a csaj közölte, hogy szerinte nem egymást keressük, kimentem és szeplősre fostam a wc-t.


A jó randijaim általában csókkal kezdődtek, vagy közben volt. A menyasszonyommal, akivel 7 hónapja vagyok együtt, szintén csókkal kezdődött az első randi.

2021. dec. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabbon a lány a köszönésen kívül talán kettőt szólt :) Próbáltam beszélgetni vele,de egyszerűen képtelenség volt.Negyed óra után gondoltam akkor mehetünk :) Volt hogy percekig csak csendben ültünk egymás mellett.

A legjobb talán az volt mikor szexig ment a dolog.De lehet jobb volt az,mikor 4 órát beszéltünk végig a másikkal és nagyon egy hullámhosszon voltunk.

A legviccesebb pedig mikor a másik annyira belemerült a mondandójában az utcán sétálva hogy nekiment egy táblát tartó oszlopnak.Majdnem a balesetin kötöttünk ki,fel is repedt a szemhéja :)

2021. dec. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
72%

Legrosszabb: egy àtlagosnàl kicsit vastagabb óvónővel. Beültünk egy kisebb olasz étterembe, majd elkezdtünk beszélgetni. Harsàny, alpàri módon közölte minden mondanivalójàt. Hazakísértem, de azóta sem mertem bemenni abba az étterembe...


Legjobb randi: Debrecen, vasútàllomàs. A csajszi nem ismert fel elsőre (képcsere rég megvolt). Direkt elmentem mellette, majd az àllomàs előtt àllva megcsörgettem, h ott vàrom. Kijött, elnevettük magunkat.


Aztàn egésznapos randi, mozival, közös sörözéssel. A moziban arra lettem figyelmes, h a csajszi folyamatosan engem néz. Onnantól tudtam, h ebből lesz valami. Megfogtam a kezét és onnantól Eva Green csodàlatos cickói se tudtak eltàntorítani attól, h ne őt nézzem. Estig elsétàlgattunk a vàrosban, majd kimentünk böszörménybe a szàllàsra. Kerülőúton megsétàltatott addig is, csakhogy ne tudjam, merre lakik...este màr csókcsata és kis híjàn velem aludt...màsnap reggel hozott hazulról szendvicset és történt, aminek történnie kellett.

2021. dec. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Legrosszabb: a csávó közel sem úgy nézett ki, mint a képeken. 2 perc után mondtam neki, hogy inkább hagyjuk.


Legjobb: sok jó randin voltam, és az első általában mindig jól sikerülnek (már amennyiben kölcsönös a vonzalom), olyankor még mindenkinek sok a mondandója és mindenki bizakodó, hogy megtalálta a nagy ő-t.

2021. dec. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
#3 csak nem a böszörményi óvónőképzőből szedted te is az “áldozataid”? 😀
2021. dec. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Noren1989 ***** válasza:
81%
#5, nem, az óvónő szegedi volt 😂 ràadàsul vagy 5utcàra lakott akkoriban...
2021. dec. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Legrosszabb:

Aki felrakta az i-re a pontot.

Nem tudom hány sráccal találkoztam már aki olyan szinten más volt, mint a képen hogy szabályosan szégyelltem az utcán.(letagadnak 10 éveket is, 100 kg-t is, gumicsizmás fogatlan parasztok jonnek el joformán randira), es nagyon régóta nem volt már barátom és vágytam arra, mikor a kovetkező srác megint csalódást okozott(igénytelen az is).

Miután vele beszeltem udvqriasságbol es mentem haza a nem tudom hanyadik ilyen randimrol, már szabályosan elsírtam magam, hogy nincs egy normális férfi. Azota meg se mozdultam sehova előzetes videochat nelkul.


Legjobb:

Mindezek után eljott egy olyan szakasz az életembe, hogy NEM KELL férfi csak es kizárolag szexre.

Igy random ráírtam az elsőre aki tetszik. Eleinte bizonytqlan volt (gyanus volt neki hogy miert akarok azonnal mindent videochat randi meg őt)es kerdezte mit is szeretnék miért irtam.

A sok csalodásom után csak annyit nyögtem neki ki a neten hogy csak egy igazi férfit szeretnék. Semmi mást.

Azonnal randi lett, helyből letaglózott(magas helyes igényes komoly udvarias intelligens), azonnali szex lett(az fergeteges volt, ő meg totál el is ájult a szextől velem),aztán ismerkedtunk is eg, a hullámhossz az értelmi szint, a normáink is, azóta el akar jegyezni, jártam vele pár évig, de...beleszerettem másba azóta.

2021. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%

Folyt

És szóval mással járok utána. Ő meg sír utánam.

2021. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
A kerdesre valaszoltam borzalom haszontalan lehet..
2021. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem én pontoztalak le, nem is foglak, de szerintem azért lehetett ez, mert amit leírtál, ti nők így működtök sajnos. Ott van a Mr. Tökély, de jön egy még jobb, aztán egy darabig párhuzamban megy a kettő, majd ha az új már biztos pont, akkor a régi megy a kukába.
2021. dec. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!