Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt eddig a legrosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt eddig a legrosszabb es a legjobb randid?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 07:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%

Nincs parhuzamban 2.

Mr tokely meg mégse az.

Szexkapcsolattal indult, normál kapcsolat lett belole. De a srác érzelmileg nem nyujt annyit ami nekem kellene.

Szeret meg a nagy ő nek vett, meg családbemutatás, megkérés minden volt, csak épp ez mellett pl ejszaka alvásnál keptelen megölelni, napkozben random keptelen puszikat adni, erzelmi intelligenciája kb egy nulla.

Nem is lett volna ez baj, ha erzelmileg en viszont nem kezdek el szenvedni.

Onnam ívelt lefelé a kapcsolat.ugyanis én kértem jeleztem hogy szeretethiányos vagyok, es magas ívben lesz.rta. meg is beszéltem vele hogy ne haragudjon de nekem ez nem megy. Ezt sem vette komolyan.

Es az életembe meg ezek után berobbant egy olyan szerelem amiben imádnak ölelnek erzelmileg magas fokon ég a jelenlegi barátom.


Azaz en már elengedtem azt a kapcsolatot, es bőven tonkre is mentem benne. Majdnem belepusztultam abba a tudatba mikor rajottem arra, hogy ha fejen állok se kapom meg azt ami nekem hiányzik. Szakítás lett belőle. Amit szintén nem vett a párom komolyan.


A jelenlegi barátom ekkor még képbe sem volt. Csak ezután jött képbe. Es ekkor tért magához a másik es ígèrgette hogy ölelgetni fog alvásnál. Ja mondom pár évig nem ment de most hirtelen megváltozott? Ott volt a lehetoseg én kertem, sőt szenvedtem konyorogtem le volt sz.rva, most már to late..

2021. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8%
*most már túl késő
2021. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi barátommal az első randin ebédeltünk egy jót, aztán elmentünk a Nemzeti Múzeumba.


A legrosszabb talán az volt, amikor egy sörhasú, tokás pali, miközben én néztem, hogy ő eszik, közölte, hogy jól el vagyok hízva.

2021. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%
A legrosszabb randim az volt, amikor jóízűen falatoztam, és a randipartnerem egy elhízott picsa közben kinèzte a falatot a szàmból😆
2021. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabbnál a randipartnerem a beszélgetés közben lazán szóba hozta, hogy hogyan ölne meg (és full komoly volt). A közelben volt a munkahelyem (0-24 portaszolgálat), megjegyeztem, hogy muszáj felugranom valamiért és megkértem a biztonságiakat, hogy segítsenek, mert egyre erőszakosabb lett a randipartnerem :( Több óráig ott csöveztem az íróasztalomnál, majd az egyik biztiőr hazakísért a munkaideje lejártával (közel laktam).


A legjobb meg :D Kapásból úgy nézett ki, mint a képein (első ilyen alkalom volt!). Kicsit fura voltam (ez az első eset után volt 3 héttel) és bizonytalankodtam is, hogy akarok-e menni randira bárkivel is (a barátnőim lökdöstek ki az ajtón, hogy egy esélyt adjak a dolognak). Jó beszélgetés, csók, szikrák. Azóta sem értem hogy szedtem össze ilyen jó férfit (mert együtt vagyunk azóta is). Igazából szavakkal megfoghatatlan az egész.

2021. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!