Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan küldött haza a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan küldött haza a lány?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva merevedési problémáim vannak. Már régóta randizom egy lánnyal, és ez volt a harmadik alkalom, hogy egyszerűen nem sikerült tartósan merevedést elerni, és ezáltal együtt sem tudtunk lenni úgy. Orálisan persze kielégítettem, de azt mondja, hogy ez egy kapcsolatban hosszú távon kevés lesz, és az is nagyon zavarta, hogy én nem élveztem el. A harmadik próbálkozásunk után egyszer csak elsirta magát,mert azt hitte, hogy nem tetszik nekem, és hazakuldott. Fogalmam sincs hogy reagaljak erre. Próbáljam megmenteni a kapcsolatot, vagy hagyjam inkább menni, hiszen még fiatalok vagyunk, elhiszem, hogy egészséges szexuális életre vágyik, de ugyanakkor tényleg szeretem ezt a lányt, és rosszulesett, hogy hazakuldott.

2021. dec. 26. 22:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%
Edzél vagy sportolj valamit. Mindegy, csak mozgasd magad.
2021. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy felnőtt ember hogy nem jut el odáig, hogy előbb megoldjuk a problémát és csak utána csajozunk?

Ez a nők 99%-nak probléma lenne. De akkor előbb miért nem mész orvoshoz, pszichológushoz nemtudom ahova kell, kideríteni hogy mi a bibi.

Így hogy akarsz nőt? Mondom ezt nőként.

2021. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

Bakker… Szegény lány :(

Hogy a francba lehetnek 32 évesen ilyen problémáid? Hát én vonat elé ugranék ha 4 év múlva nekem már nem állna fel, főleg hogy sanszosan még akkor is el fogják kérni tőlem a személyit olyan gyerek képem van.

Én kb az életem tenném fel rá, hogy ezt a problémát megszüntessem, nemtudom téged mintha annyira nem zavarna… Először is biztos életmódot váltanék, sport, kardió ezerrel, utánaolvasnék mindennek, hogy milyen táplálékkiegészítőt szedjek, ha ez sem segít még … még talán a meditációra is ráfanyalodnék, jóga, ökörszem, békanyál, a helyi woodoo sámán, el camino, apám f**asza.

Hát ez durva. Nyugi én kiakadtam helyetted!

2021. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
#13 szívem a kutya nem használja így sem a farkadat.
2021. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14%
#14 Jaj nem kell irigykedni arra aki még tudja használni arra amire való és nem ég már ki 30 évesen :)
2021. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

#13

Szerintem igazad van, nem is értem miért nem megy orvoshoz, akinek 32 évesen potencia problémája van. Meg minek áll neki ismerkedni.

Ha már ismerkedik, akkor játszon nyílt lapokkal, mondja meg, hogy szex nem lesz, mert nem áll fel neki. Akkor a csaj dönthet, hogy elég e ez neki.

Én ezt hagynám a fenébe, az egész párkeresést, amíg a merevedési zavart nem oldod meg.

2021. dec. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz! Ilyen fiatalon a merevedési zavart jó eséllyel szívprobléma is okozhatja, ami az életedet veszélyezteti, és akkor a legkisebb problémád a csajozás.
2021. dec. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

De mit gondoltál? Hogy ez bármelyik nőnek megfelel????

Orvos? Pszichológus?

Vagy hadd szenvedjen miattad az aktuális nő, majd hozzászokik?

Gőzöm nincs, mi járhat a fejedben…

2021. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem szedsz véletlenül vérnyomáscsökkentőt? Azoknak van ilyen mellékhatása. Ezzel tényleg orvoshoz kellene fordulni, a te korodban ez nincs rendben. 17-esnek igaza van, szívprobléma is állhat a háttérben.

N

2021. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Feláll, de nagyon nehezen. Behatolás meg nem stimulál annyira, hogy rendesen élvezzem
2021. dec. 27. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!