Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan sértődött meg a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketeruhasember kérdése:

Jogosan sértődött meg a lány akivel randiztam mert nem vittem haza utána?

Figyelt kérdés

Péntek délután nem lehet normálisan haladni nagyvárosban és én különben sem ott lakom. Nem hal bele ha kicsit sétál meg 1x átszáll.

A kérdés az hogy most akkor én nem voltam korrekt?


2016. márc. 21. 20:23
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Telefonon meg amikor megkerdeztem mi a probléma akkor azt írta Hagyjuk... Azóta fb on sem ismerősöm már..
2016. márc. 21. 20:25
 2/49 anonim ***** válasza:
58%
büdös bunkó vagy, ez alapvető lett volna
2016. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem érdekel a csaj, akkor szard le, de ha igen, akkor ezzel el is qrtad.
2016. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
De mit kéne mondanom hogy kiengeszteljem? Nem gondoltam hogy emiatt bunkó vagyok. Meg azért valljuk be a mai lányok eleggé elkényelmesedtek.
2016. márc. 21. 20:30
 5/49 A kérdező kommentje:
61% os, bád nem a kérdéshez kapcsolódik de azért megkérdezném: Szerinted fordítva egy lány részéről mi az ami "alapvető" Pár dolgot tudnál mondani?
2016. márc. 21. 20:33
 6/49 anonim ***** válasza:
23%
Szeretem, amikor a nők úgy gondolják, nekik járnak bizonyos dolgok. Jobban jársz, ha nem pazarolsz rá több energiát, hidd el nekem.
2016. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
52%

????

eszembe nem jutna hazavitetni magam első randi után.


szerintem ne sajnáld....

2016. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
79%
ez nem elkényelmesedés kérdése, alapvető illem. Most már semmit ne mondj, esélytelen.
2016. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
24%
Te mentél oda hozzá nem igaz? Alapból te utaztál nem? És első randi?
2016. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ne bánd a dolgot. Mert én pl nem vártam volna el a helyében. Sőt, engem egyik pasim sem kísérgetett. És amikor a mostani párom mondta a randikon, hogy eszembe se jusson este egyedül mászkálni és haza visz, nekem volt fura, hogy vannak még lovagok. Aki már így "izél" akkor jobb is, hogy nem érdeklődik utánad. Ha menni akar, adj rá kabátot :D
2016. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!