Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb nőkkel lenne érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nőkkel lenne érdemes ismerkednem ha pár év múlva szeretnék már családot?

Figyelt kérdés
Most 25 éves vagyok, a nálam pár évvel fiatalabb lányok hallani sem szeretnének a gyerekről. Én pedig szeretnék 2-3 év múlva már. Gondolkodásra, viselkedésre is komolyabb vagyok a koromnál.
2021. dec. 30. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerkedj és kezdj el mozogni tradicionális körökben. Én vallásos körökben mozgok (nem neveltek vallásosnak, felnőttként kerültem bele ebbe a körbe ezt hozzátenném) és itt a legtöbb lány el tud képzelni 25-30 éves kora között családalapítást már, ha talál hozzá egy normális férfit. Épp van az itteni ismerőseim között egy orvos házaspár, akik 27-28 évesek, nekik most született az első gyerekük. De elég sok példát tudok mondani, szerencsére jók a nemi arányok és ezeknek az embereknek a családalapítás az életük és elképzeléseik szerves részét képezi, nem csak egy checklisten az egyik kipipálandó pont a diploma és karrier között. Az én barátnőm, akit szintén itt ismertem meg 24 éves, pszichológiát tanul és mi is szeretnénk babát 2-4 év múlva.

28/F

2021. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Uncsi tesóm 25 éves, tavasszal házasodnak és minél hamarabb szeretnének babát. És mielőtt jönnétek, értelmiségi/vállalkozó család, mindkettő jómódú, nem tanulatlan kisebbségiekről van szó :D
2021. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eleve azért már idősebb nővel lenne érdemes ismerkedned, mert 30 alatt nem nagyon vannak érett lányok, akik alkalmasak is komoly kapcsolatra. Gyereket jó pár szeretne, de társnak sajnos alkalmatlanok.
2021. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!