Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes egy olyan sráccal ismerkednem, aki állandóan a véleményemre kíváncsi?

Figyelt kérdés

Konkrétan a külsejével kapcsolatban. Átlagos a gyerek, de ha ezen "lovagol" úgymond, akkor képes ő is többet látni bennem a külsőnél vagy neki csak ennyi a lényeg (a kinézet)?

Már nem először kérdezte meg tőlem, hogy mi a véleményem a külsejével kapcsolatban és már kezd agyamra menni ezzel.

Mindannyiszor semleges volt a válaszom.


2018. aug. 5. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát Jó kérdés! Privátba küldök képet. Mondasz véleményt a külsőmről?
2018. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Really, dude? :D

Hidd el, le se szarom.

2018. aug. 5. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha semleges semmi vonzódásod nincs hozzá akkor nem értem hol a kérdés, mert nyilván nem .


Bár továbbra is tartom a külső megáll annyiban tetszik vagy sem és ezzel le kell zárni még ha ez is a legfontosabb ( jöhetnek megkövezni a külső nem fontos monológosok). Nincs középút. Viszont nem a külső alapján kell párt választani. Tehát az az elvárás, hogy legalább valamennyire bejöjjön. "Átlagos" külsejű lány is tetszhet és "jól kinéző" is nem tetszhet ez nem ezen múlik. Kisugárzás, intellektualitás készségei etcetc.


Szóval ha úgy érzed van annyi benne amennyi elegendő akkor érdemes. Ha nem akkor nem ilyen egyszerű.

2018. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a kérdést, hogy ha ennyire csak a külsővel van elfoglalva, akkor attól még tudhatja, hogy az nem elég vagy azt hiszi, hogy ha jó nálam, akkor onnantól bunkó lehet?


Nekem tetszik, de nem fogom bíztatni, mert elszáll az agya, aztán azt hiszi majd, hogy bármit megengedhet magának. Amúgy másoknak átlagos, nekem nem.

2018. aug. 5. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de így, konkrétan, sosem kérdeztem még még a pasimtól,hogy mi a véleménye a külsőmről, sőt, egy pasi se kérdezte még meg tőlem sem.


Részletekről persze, beszélünk, pl. tetszik-e az új frizurám, de általában kérdeznem sem kell, mondja magától.És én is ezt teszem Felé.

2018. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Á, hagyd, szerintem egy divatmajom csak.
2018. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!