Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap lesz az első randim....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz az első randim. Bizonytalan vagyok. Légyszi tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Szüleim nagyon szigorúak és egészen régimódiak is. 17 éves vagyok és most először megengedték, hogy egy 20 éves fiúval találkozzak. A randin sétálni fogunk, beülünk egy kávézóba, ilyesmik... A fiú viccelődő, magabiztos, határozott típus. Ezen tulajdonságai alapján mire lehet számítani, mennyire fog közeledni, mit fog tenni? Szégyellős lány vagyok, de szeretném éreztetni vele, hogy tetszik. Mik a "megengedett" jelzések? Nem akarok nyomulósnak tűnni... (Gondolom a randi végén adhatok Neki egy puszit! :DDD Más ötletem annyira nincsen. :()

Nagyon köszi a segítségedet!


2010. szept. 7. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg határozott típus akkor ő fog magától lépni neked meg csak adni kell önmagadat:)
2010. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon közel megy hozzád. Belenéz a szemedbe. Csak néz és néz... egyszercsak azt veszed észre, hogy valami hideg van a lábaid közt. Az a keze. Ne izgulj, nem harap.


De most komolyan... szerinted ezt meg lehet mondani előre, hogy mit fog tenni? Ennyi info alapján?

2010. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Puszit??? csókot is adhatsz nyugodtan!!
2010. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!