Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden férfi annyit ér,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi annyit ér, amennyire sikeres a Tinderen?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdés kicsit provokatív, viszont úgy gondolom érdemes tisztázni a Tinder és az egyéb hasonló társkeresők működését. Alapvetően adottság lehet, hogy sokkal több férfi használja ezeket az appokat, mint nők, de erre nem feltétlen van bizonyíték. Arra viszont van, hogy a Tinder és a Badoo, stb. bevételei a reklámból és a prémium előfizetésekből adódnak. Gondoljátok végig, érdeke-e ezeknek az appoknak megmutatniuk a profilodat másnak, illetve ha lájkoltál, a lájkjaidat. Ha mindenki találna partnert, senki se venné igénybe az olyan prémium szolgáltatásokat, mint a korlátlan lapozás, visszanézés, szuperlájkolás. Benne kell, hogy tartsák az embereket egy mókuskerékbe, hogy aztán nyíljanak azok a pénztárcák. Én azt tapasztalom, alapvetően enged kezdeti sikereket a felhasználóknak, mindezt azért, hogy megkedveljék az appot. Aztán fokozatosan szorítja le a kapott lájkokat. Ez egy olyan férfinak, aki alapjáraton is sok lájkot kap, nem olyan feltűnő, viszont van, akinek kb. nullára szorul le a lájkszám ezután. Mindenféle gépi tanulási, vagy A.I. eszközökkel megfigyelik az egyes felhasználók szokásait, például azt, hogy ki mennyire hamar szíveli el a napi limitet, mennyi időt tölt az appban, stb.

Csak arra akarok kilyukadni, hogy egyáltalán ne gondoljátok, hogy ocsmányok és hulladékok lennétek, ugyanis az üzleti modell elemi érdeke, hogy kikényszerítse a prémium vásárlásokat a tinderezőkből. És itt még nem is beszéltünk az olyan dolgokról, amik csak élőben "jönnek át".



2022. jan. 9. 18:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Na mivan, kötekedős kedvedben vagy, prolikám. Az előbb neked nem esett le a koncepció, nem nekem :D
2022. jan. 9. 18:59
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
10-es vagyok, azelőtti válaszom a 3-as.
2022. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akkor megbocsátva
2022. jan. 9. 19:06
 14/19 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
2022. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Randiztam onnan, fizetés nélkül is. Egyszerű, jó képek kellenek és a lájkoló nőkből kell kiválasztani aki szimpi és írni, ők jó eséllyel visszaírnak. Akiket én likeoltam először, ott sose volt match.
2022. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én a reklámból tudtam meg, hogy a napi kedvelésekből (=mennyit lájkolhatsz) ki lehet fogyni...

Ha valaki minden nap ellövi az összeset, ott már komoly baj van, "mindegy csak lyuk legyen rajta". Az ilyeneket az algoritmus legalulra rakja.

2022. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam fenn tinderen jó pár éve. Az akkori meccseim még mindig megvannak. Nekem bejött.
2022. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

En tiltanam az oszes tarskeresot.

Nekem is van. 3is de nem mukodik.

Jonnek likeok de senkivel nem ismerkedtem ott meg. Vagyis volt “randim”mar te esku serult volt mind.

Eloben biztos Hogy sikeresebb valaki, legyen ax ferfi vagy no.

Regen nem volt Tinder. Emlekszem eletem szerelme egy barban setalt el mellettem es Nemtom hogy de elakadt a kezemben, kifordult a karom, fajt, ra neztem….3 ev love

Sztem ez egy szep story ha netan valaki megkerdezne hogy hogy talalkoztunk

Tarskereson talizol a nagy o vel? Milyen furan hangzik hogy lattam a kepet es jobbra hiztam ot mert ereztem hogy o az igazi, meg a masik 200 is🤣

35/f vok Es eloben sikeres, tarskereson absz nem.

Fizettem is korlatlan likert, mert hat igen sajnos volt egy bizonyos limit es utan nem tudtam megnezni azt a sok rajongomat. Fizettem Utana egy sem volt

Ezek a szarsagok sosem fogjak helyetesiteni azt ami elotte tobb ezer evig mukodott…. Es ez Sztem kesz teny.

Persze lehet hallani szep storikat…. Lotton is van hogy nyer valaki.:)

Ha tinderen nem vagy sikeres ax eloben nem Ezt jelenti.

Es valahol a tarskereso onbizalom rombolo Is lehet.

Gondolj csak bele hogy vannak ott fent erzekeny es fiatal lelkek is akik pl magukra veszik ezt a no likeot, vagy hogy nem irnak nekik vissza…

Es ezt viszik magukkal.

Tiltanam az osszeset

Itt amcsiban divat…. De eleg rossz divat. Nem mukodik. Ismeroseim evek ota fent vannak. Fantasztikus emberek es senki nem talalt ott meg senkit.


Na meg a tarskereses belenk van kodolva… benne van az osztoneinkben. Egy app Ezt nem fogja helyetesiteni. Szerintem

2022. febr. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én sikeres vagyok, de nem érek semmit a tinderen
2022. febr. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!