Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők akik a sikeres férfiakhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik a sikeres férfiakhoz vonzódnak! Kidobnátok a férfit ha az összejövés után csúszna le?

Figyelt kérdés
Ismerkedéskor mondjuk menő vállalkozó, aztán jön valami probléma és bedől a cége, utána meg mondjuk elmegy alkalmazottnak tized annyi jövedelemért.
2022. jan. 10. 10:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

ennél már kevesebbért is dobtak ki férfiakat :D


elég, ha érdeklődést mutat felé egy sikeresebb hím egyed

2022. jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez elég valószínűtlen helyzet,aki vállalkozó mentalitású,nem fog elmenni robotolni,hanem megkockáztat egy újabb befektetést.Ugyanúgy,egy kétkezi munkás sem fog menő céget nyitni 20 év gyári munka után,habár ez az utóbbi lehetőség még mindig jóval életszerűbb,mint az első.
2022. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

2# Akinek nem ad pénzt anyuci és apuci annak muszáj előtte összeszednie magát.


(Haverom 27 évesen lett villanyszerelő vállalkozó mert kellett hozzá kocsi és szerszámok vagy 1.5 millió értékben, plusz két gyereket nevelt a rendes állása mellett)


(Jelenleg én is mostanában végzek egy 4 éves projecttel ami kiugrást jelenthet a napi 8 órás munkából)


Szóval azért lehetséges a második.

2022. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

2: miért lenne valószínűtlen? bedől a cég, pénze nem marad, miből fektetne be? nagyon is életszerű a sztori.


Szóval a nők ilyenkor is kitartanak a sikeres pasik mellett amikor éppen hullócsillagok?

2022. jan. 10. 10:18
 5/28 anonim ***** válasza:
De miért ne maradna pénze? Nem lehetett akkor annyira sikeres.
2022. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

4 Nem érted az egészet.A vállalkozói mentalitás teljesen más, mint amit egy alkalmazott képvisel.Aki olyan beállítottságú, annak mindig van B terve, és nem is várja meg míg minuszba kerül vagy teljesen lenullázódik.


Írok erre példát.Egyik ismerősömnek cége van, de nem tudom pontosan mennyit ér a cég.Lényeg az, hogy maguk a gépek amikkel dolgozik, a raktárterület egy kisebb vagyont ért.Emellett több ingatlana, felsőkategóriás autója van.Ezekben úgymond "áll" egy csomó pénz.

A mindenkor, gond nélkül költhető pénze nem tudom mennyi, csak azt, hogy ha ez az összeg 20M alá csökken a számláján, akkor elkezd sipákolni, hogy "elfogyott a pénze és csóró".Ilyenkor szokott (a saját szintjén) elkezdeni spórolni, még többet dolgozni, hogy visszapótolja a zsebpénzt.

2022. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
2! Végiggondoltad amit írtál? Higyan vállalkozna ha elvesztené mindenét?
2022. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

6: Igen ám, de én nem is arról írtam hogy elvesztene mindent az ember. Elég ha megcsúszik.


Az aranyásó picsa meg annyit lát hogy áááá nem viszi annyit nyaralni ,kevesebb ékszer és társai.

2022. jan. 10. 10:38
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
A ferjem 5nyelven beszel, jogasz, de most kozbeszerzesi teruleten dolgozik, nem vallalkozo, tehat azt a reszet nem tudom a sajat eletemre huzni, de! ha elveszitene a munkajat, rengeteg potencial van benne h mast talaljon vagy ezt v azt vagy amazt. Nem a penzeert vagyok vele sot ha azon mulna biztos h tamogatnam anyagilag is amig talpraall, az egyetlen csalodas az lenne ha nem keresne. Tobzodna az xbox elott es nem is mozditana a kisujjat sem h megoldja. Egy sikeres ember ha nem csalassal hordta ossze a vagyonat, ujra sikeres lehet. Nem valook. Mindenkinek vannak rossz periodusai, ilyenkor kifejezetten jo ha a parja epp "fent" van es vice-versa.
2022. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne aranyásó picsákkal kezdj, pamacska.
2022. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!