Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők akik a sikeres férfiakhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik a sikeres férfiakhoz vonzódnak! Kidobnátok a férfit ha az összejövés után csúszna le?

Figyelt kérdés
Ismerkedéskor mondjuk menő vállalkozó, aztán jön valami probléma és bedől a cége, utána meg mondjuk elmegy alkalmazottnak tized annyi jövedelemért.
2022. jan. 10. 10:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
8 Az "aranyásó picsáknak" jóval több esze van, mint neked.Mint ugye írtam, a vállalkozói mentalitás magában hordozza azt, hogy előbb-utóbb visszatér az eredeti szintre, akkor is, ha megcsúszik.Pár hónap, egy év.Ezt akármelyik "aranyásó" elviseli, mivel nagyobb a hosszútávú haszon, tehát megtérül, ha kivárja.
2022. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
11: te kifogtál már egy ilyen palit?
2022. jan. 10. 10:45
 13/28 anonim ***** válasza:
84%
Juj, de fáj most reggel neked a magány, csak úgy harapsz.
2022. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%
12 Nem ülök fel az agitációnak, nem hagyom, hogy vájkálj a magánéletemben.Semmi köze a kérdéshez.
2022. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
87%

"2! Végiggondoltad amit írtál? Higyan vállalkozna ha elvesztené mindenét?"


Ismerek ilyent. Szó szerint mindenét elveszítette, még az utcán is aludt pár hetet. Azóta összeszedte magát és megint van egy sikeres vállalkozása.

2022. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%
Atmenetileg barkivel elofordulhat, hogy alkalmazott lesz, mig ossze nem szedi magat ujra. Tudom, mert a parom is ebben van benne, de mielobb uj vallalkozasba akar kezdeni, legalabb 5 dolgon tori a fejet egyszerre. Nem hagytam el, mivel mar ilyen "atlagemberkent" ismertem meg, az exe viszont dobbantott akkor, mikor tonkrement a cege es penz nelkul maradt.
2022. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
15! Én is ismerek! Ö isaludt az utcán miután mindenét elvesztette! És talpra állt...mert kivették az árokból a mentösök, ahova zuhant részegen a bicikliröl! Most a 80 éves anyjánál lakik és munkanélküli.
2022. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Unokatestvérem pont igy jart. Amikor randiztak meg együtt éltek minden jó megvolt közbe teherbe esett hatalmas volt a boldogság aztán csődbe ment mire a gyerek megszületett.

Jöttek a problémák, a mogorvasag, majd újra teherbe esett elmondása szerint nem tudta hogy újra terhes lett mivel a szoptatás alatt történt. Együtt vannak de jóval egyszerűbben élnek, jó sok a veszekedés, a pasi elment dolgozni alkalmazottnak tized annyi pénzért.

Ha nem lett volna gyerek akkor reg lépett volna a csaj. Miután egész életében a milliomos pasikat kereste és volt is neki. Egyetlen szerencséje hogy a szülei segítik a gyerekek mellett igy el tudott menni dolgozni.

2022. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
szia, kövér bozont
2022. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
18 Ez a helyzet minden kapcsolatot megtépáz, nem csak a milliomosokét.Az anyagi gondok, a stressz, a legjobb kapcsolatokat is kikezdi.Főleg, ha még gyerekekről is gondoskodni kell.
2022. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!