Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők akik a sikeres férfiakhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik a sikeres férfiakhoz vonzódnak! Kidobnátok a férfit ha az összejövés után csúszna le?

Figyelt kérdés
Ismerkedéskor mondjuk menő vállalkozó, aztán jön valami probléma és bedől a cége, utána meg mondjuk elmegy alkalmazottnak tized annyi jövedelemért.
2022. jan. 10. 10:03
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
18: kemény sztori!
2022. jan. 10. 11:07
 22/28 anonim ***** válasza:
81%

"... nem is arról írtam hogy elvesztene mindent az ember. Elég ha megcsúszik.


Az aranyásó picsa meg annyit lát hogy áááá nem viszi annyit nyaralni ,kevesebb ékszer és társai."


A környezetemben egy konkrét esetet láttam arra, amit te "megcsúszásnak" nevezel.


Az egyik legjobb barátnőm bukta be az addig sikeres cégét, aminek a fejlesztésére úgy vett fel hitelt, hogy a közös (50-50 % tulajdonrészű) családi házra került nagyon komoly összegű jelzálog.


A férje ennek ellenére csak kb. fél év után volt hajlandó elvállalni valami munkát alkalmazottként, miután a nagyszabású tervei meghiúsultak.


Ezalatt a barátnőm tartotta el a családot, és napi 10-12 órát dolgozott 2 gyerek mellett azért, hogy ne csak megéljenek, de törleszteni tudják a havi 100.000 Ft-os törlesztőrészletüket, és ne árverezze el a bank a házukat. Időnként azon sakkozott, hogy az járulékai befizetésével késsen egyéni vállalkozóként, vagy a közüzemi számlák befizetésével, és volt, amikor én adtam kölcsön neki pénzt egy komolyabb összegű, váratlan állatorvosi kiadásra.


Meg is lett hálálva neki a kitartása és áldozatvállalása: a 44 éves, nála két évvel idősebb férje kb. másfél év múlva lebukott, mikor kiderült, hogy van gy 21 éves szeretője, és egy ideje kettős életet él.


(Gondolom, a 21 éves nőnek még sikerült magát eladnia úgy mint sikeres, ambiciózus vállalkozót).


A pasit két év múlva szélnek eresztette a lányuknál alig idősebb barátnője, most egy albérletben él egyedül, a barátnőmnek meg a szétköltözésük után fél évvel megismerkedett egy olyan férfival, aki külsőre is és személyiségre is klasszisokkal jobb a volt férjénél, 5 éve boldogan élnek, és együtt törlesztik az exe által felvett hitelt.


Szóval igen, vannak ilyen aranyásók is.

2022. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
39%
10-ből 9 kidobná, főleg, ha jelentős a lecsúszás mértéke.
2022. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
90%
Egy sikeres férfi a gödörből.is feláll. Azert is sikeres eleve.
2022. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A pasi viselkedésétől függ. Ha eleve olyan nővel állt össze, aki a pénzéért van vele, akkor úgy járt.


Barátnőm, aki szintén vállalkozó, egy vállalkozóhoz ment hozzá. Mikor tönkrement a pasi vállalkozása, hónapokig csak feküdt otthon, míg a barátnőm 2 gyerek mellett dolgozott. Azóta is csak alkalmi munkái vannak, mert ő megszokta, hogy nem alkalmazott, nem lesz ő senki csicskája. Közben a barátnőm fejlesztette a vállalkozását, nagyon sikeres lett, de a férj még a gyerekekért sem hajlandó elmenni az iskolába. Feleség továbbra sem válik, húzza az igát. A pasi közben bejár a nő üzletébe, féltékenykedik, alázza a vendégei előtt, mert irigyli a sikerét. Pont itt lenne az ideje megszabadulni tőle.

2022. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

22. hozzászóló vagyok, most utólag visszolvasva vettem észre, hogy elírtam valamit a történetben:


"Az egyik legjobb barátnőm bukta be az addig sikeres cégét, aminek a fejlesztésére úgy vett fel hitelt, hogy a közös (50-50 % tulajdonrészű) családi házra került nagyon komoly összegű jelzálog.


Nem a barátnőm, hanem a férje bukta be a cégét, miután "mert nagyot álmodni" megalapozott üzleti terv nélkül, nagyon komoly összegű hitelt a közös házukra terhelve.


Nagyon nem mindegy a történet szemponjától, ezért írtam le.

2022. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
#2es voltak,meglepődtem,hogy mennyi reakció,támadás ért.Nekem anyukàm mindig azt mondta,nem az a lényeg,hogy a férfinek legyen pénze,hanem,hogy tudjon pénzt csinálni
2022. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

18-ás vagyok


A csajnak korában olyan pasijai voltak akik zömében tehetősek voltak sőt az egyiknek komoly élelmiszer-ipari üzeme is volt, gazdag családdal a háta mögött. 32 éves jó külsejű pasi, ő 20. Leendő anyós tette tönkre a kapcsolatot mert a srác hiába volt sikeres de megmaradt anyuci pici fiának (anyuci meg volt 50 éves).


Aztán megismerkedett evvel a sikeres vállalkozóval aki ugyancsak élelmiszeriparban tevékenykedett de élelmiszer nagykereskedése volt ami nagyobb szállodákat, éttermeket látott el. Aztán valami miatt nem ment az üzlet jött a csőd közben a csaj 23 éves volt és 6 hónapos terhes. Az eddig vállakozó elment alkalmazottnak dolgozni ilyen delikatesz jellegű élelmiszerüzletbe. Kellett költözni a jó helyen lévő albérletből a város masik végébe egy kevésbé jó helyre aztán maradt havi 200 ezer megélhetésre két pici gyerekkel és egy allandoan dolgozó férjjel. Nem egy álom mindez, a hab a tortán hogy a csaj közben az ex nagyipari vállakozó szetcsúszott szerelmei életével volt elfoglalva Facebookon (közös ismerosoktol csöppentek infók).

Most valamivel jobb lett, gyerekek oviban suliban ő pedig dolgozik ahogy a férje is de alkalmazotti státuszban mind a ketten. Nincs luxusélet meg pénz de a havi 200 ezernél jobb a helyzetük.

Mondjuk amikor megismerkedtek abszurd módon egy hétvégén el szórakoztak meg éttermeztek 50-60 ezret, drága ajándékok a csajnak stb.

2022. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!