Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Intellectualis rappelős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intellectualis rappelős randira hívás tetszene nektek, csajszikák?

Figyelt kérdés

Mennyire hatna rátok imponálóan, ha a pasi férfiú gentleman egy történelmies utalásokkal teli rappel csábítana titeket rendez-vous-ra?


Pl.

"Hidd el sexy lady, nekem egy bombanő nem nagy falat,

Betámadlak egyből, mint a mongolok a Nagy Falat.


Vagy földesúr is lehetnék, te meg sexy jobbágy,

A kastélyomban, csinos leány, várna rád egy jobb ágy.


Lehetnél egy fehér asszony (a lakhelye: Lőcse),

Én meg a hős lovagod, kinek dárdányi a lőcse.


Sexy minden testrészed: ajak, mell és ánusz,

Én meg lehetnék a császárod, a Vespasianus."



2022. jan. 18. 18:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%

10es vagyok.

Intellektuálisnak nevezed, közben meg végtelen felszínesség árad belőled. Semmit sem tudsz az életről. Pokolban élsz és még csak észre sem veszed. Annyi örömöd van az egész életedben, mint nekem egy unalmas percemben.

Neked még kell ezer év, mire észhez térsz.

Végtelen szánalom árad feléd belőlem. Sajnállak.

2022. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11-es azert ne haragudj de neked is vannak frusztracioid.


Nem ismered, en sem ismerem igaz irtam véleményt de csak a verserol hogy mirol szol a tartalma. Magarol az emberrol akkor lehetne véleményt alkotni ha kérdéseket is ìrna kulonbozo topikokban. Az teny, hogy a versei egy egocentrikus izomagyu alfanak titulalt kinos jelenseget mutat be, de az meg nem biztos hogy o ilyen. Szerintem szimplan vagy teszteli az embereket vagy csak trolkodik vagy az igazi 44f-et akarja lejaratni akinek a neveben irogat azok a regi kerdesek nemelyike cuki volt, es volt amelyik poenos de oriasi kulonbsegek vannak a ket tartalom kozott. De a mostaniak egy garazda szexualis ragadozo es egy idoutazo sznob baro tipusuak mindegyike szexualis jellegu koritessel. Javaslom menjen sportolni, futni ha esetleg tul teng benne a tesztoszteron de inkabb sanszosabb a polgarpukkaszto trollkodas. Eg es fold a regi 44f es a mostani. Vagy ekkorat valtozott de azt ketlem. Ha o, akkor tuti biztos a reakciok miatt csinalja. Teszteli a jo nepet hogy reagalnak. Igy biztos nem fog odamenni egy nohoz se mert van amelyik még zsarut is hivna ra vagy elokapna a paprika spray-t a falusi eloadasa miatt. Egy ilyen produkcioval személyesen egy no iszonyat kinosan erzi magat vagy kikacagja. De tudod van az a mondas, hogy a latszat neha csal. Itt szerintem sanszosabb es az a csaloka hogy 44 f-et akarja lejaratni az illeto es nem az igazi 44f. Nekem még mindig ez a tippem. Vagy van még egy opció az illetönek vagy nagyon tetszik 44f stìlusa es rajongoja es utanozni akarja , csak neccesre sikeredik vagy beragott ra hogy mennyi vàlaszt kap es o meg keveset a kerdeseire ezert le akarja jaratni vagy szimplan le akarja jaratni. Nekem még mindig ez a tippem. De termeszetesen lehet tévedek soha nem tudhato ezt csak 44f tudja.

2022. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Adja 31f :Ddd
2022. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Időutazó 44f a gyk-n egy nő nem nagy falat,

de te kreatívan kérdéssel teríted az asztalt.


Olyan vagy mint a vasálarcos,

bár manapság már a maszk járatos.


Maszkolsz minden versednél

már rajzolhatnál is versednél.


Kíváncsian várjuk-e művészi alkotást,

rajzolj egy tájat, napsütötte ragyogást.


Ábrázold rajzban hódító álca szereped,

az összes versedet miközben írva a szavakat tekered.


Egy feltétel lebegjen szemed előtt

A szexuális szavak ne kerüljön rajzba elő.


Persze nem kötelező,

de ha már verselni önfejlesztő,

akkor rajzolni is kézenfekvő.


Várja gyk népe rajzpályázatra rajzod,

hagy nézzük meg melyikben vagy a jobb.

2022. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

* Javítom, nem kérjük, mert tilos mindennemű kérés a gyk-n, jujj megszegtem a szabályt, modik szedjétek le a versem, de ha rajzba is kezdenél, és véleményt akarsz,hogy ennek örülne e egy nő, akkor örömmel adunk tanácsot. :D

Javítva a válaszom.

2022. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kivágtam a szemeimet a szöveg elolvasása után ,és vakírással gépeltem ezt be..
2022. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A rap nem az intelligens emberek sportja. Kültelki kisebbségek világa.
2022. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17. Azért vannak értelmes , szakmán belül jó előadok is. És értelmes emberek is hallgatnak egyeseket.
2022. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!