Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Távkapcsolat így megérné?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat így megérné?

Figyelt kérdés

Itthon ismerkedtünk meg egymással, 4 napon át minden estét együtt töltöttünk. Abban maradtunk, hogy tartjuk a kapcsolatot, ő kezdett keresni a hazautazása után is. Már lassan két hete azóta is fennmaradt a napi szintű kommunikáció, nem tudom, ebből kialakulhat-e valami, vagy nem furcsa-e rákérdezni, hogy ő mit szeretne ebből kihozni.


Nem vagyok a távkapcsolatok híve, de úgy érzem, érte azt is bevállalnám.


Én 23/N ő 26/F



2022. jan. 19. 10:13
 1/4 anonim válasza:
100%
Van olyan ember, akiert megeri a tavkapcsolat. Batyam es parja mar 4 eve igy vannak egyutt, ö itt Nemetorszagban, a parja pedig Magyarorszagon. Persze az összeköltözest mar iden nyarra tervezik, mert az örökkevalosagig sem lehet ezt huzni. Szerintem nem kell rakerdezned nala, csak hagyd, hadd forrja ki magat a dolog. Elvezzetek egymas tarsasagat, amikor csak tudjatok es idövel ugyis minden kiderül :)
2022. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát tőletek függ, hogy bírnátok-e. Én csak hétvégente találkozok a párommal, 80 km-re lakik, de néha azt is kevésnek érzem hogy csak hétvégén látjuk egymást. Ha lenne köztünk pár száz vagy ezer kilométer és csak 1-2 havonta találkoznánk egyszer az nem menne egyikőnknek sem.

A másik kérdés, hogy meddig kellene kibírni a távkapcsolatot, mikor tudnátok összeköltözni.

2022. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most épp munkát keres, Magyarországon is, csak nem EU-s állampolgárként kicsit nehezebb a dolog. Azt többször mondta, hogy ha tud, Budapestre költözne, de hogy ebből mi lesz, az még elég nagy kérdés.
2022. jan. 19. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A távkapcsolat előbb-utóbb ellaposodik. A személyes kapcsolatot nem lehet kiváltani mindennapos levelezéssel. Az érintése, tekintete, ölelése, mosolya, az intim beszélgetések, amikor egy mozdulat is mindent elmond, és még millió attitűd, ami elegendhetetlen az egészséges párkapcsolat megtartásához.

A távkapcsolat az elején a távolság miatt erősíti a vágyat. De aztán

a görbe nyílegyenesen lefelé mutat, és elhal... Az élő jelenléte erősebb minden távszerelemnél.

2022. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!