Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ha nő mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha nő mondja pasira hogy szép vagy?

Figyelt kérdés
Pasira a helyes, jóképű az rendben van de hogy szép azt mire érthette? Pozitív, vagy negatív egy nőtöl?
máj. 24. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Pozitív.
máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Nemtelen sztem. Én "pasiban" max gyereknek mondok ilyet vagy masik nőnek mindenféle szándékok nelkul. Ergo az én szótáramban ha ezt pasira használják, kb ugyanaz mintha egy tárgyra mondanák hogy pl szép ez a táska.
máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Folyt Ha meg a helxes jóképűt használják vagy azt hogy tetszel nekem, már merőben más bók lenne. Mert mint férfinak/pasinak szólna. Nemcsak mint embernek.

(De ez lehet akár egyéni. Nálam ez igy van)

máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fura nekem, mondta már hogy jóképű vagyok, de most hogy szép voltam ezt nem tudom hová tenni.
máj. 24. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív, örülj neki.
máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jóban vagyunk, sokat beszélgetünk, sőt ha hiányzok neki azt is elmondja jól ismerjük egymást, amúgy van pasija, tehát nem mászok rá, csak úgy meglepett a kijelentése.
máj. 24. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Vmi tapasztalatlan liba lehet
máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van az a férfi aki már gyönyörű
máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!