Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Annyira lelkiismeretfurdalásom van mert elmentem egyedül szórakozni az este...

Figyelt kérdés
Annyira lelkiismeretfurdalásom van mert elmentem egyedül szórakozni az este,nemvolt velem a barátnőm,és közben találkoztam 1 lánnyal , beszélgettünk,meg már mindketten ittunk...és sokidő után odabújt hozzám,megölelt,megfogta a kezem...de tudja hogy van barátnőm...és én hülye mindezt hagytam....nemvolt ezen kivül semmi, csók meg ilyenek...tudom hogy az a lány ha iszik akkor elkezd mindenkit ölelgetni,még mondta is nekem...és most ebbe estem bele énis:( deazért éreztem még hol a határ,de nagyon rosszul érzem most magam,mert folyton csak ezjár az eszembe,és tudom hogy ezt elkell mondanom a barátnőmnek, de félek hogy már ennyitől is otthagyna, de viszont ebben a tudatban lenni nagyonrossz! Még a másik dolog hogy azota nemlehet elérni a barátnőm,nemtudom mivan vele...lehet h valaki meglátott és elmondta neki?:( Nagyon nagyon szeretem nemakarom elvesziteni,soha többet nemakarok inni!! Tudom aztmondjátok hogy a pia nemlehet kifogás...de ugye ez még nemér fel 1 megcsalással??
2009. ápr. 12. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem megcsalás, de azt jó, hogy belátod, hogy majdnem oda jutott a dolog és hiba volt ezt is engedni, mert most meg lelkiismeret-furdalásod van. Mondd el a barátnődnek az igazat abban az esetben, ha tényleg ezért nem lehet elérni. Ha kell, menj el hozzá személyesen.
2009. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, én azt mondom hogy ez nem megcsalás.Velem is előfordul, sőt suliban osztálytársnőkkel nézd, ha a barátod vagy valami egy ölelés, vagy az, hogy megfogta a kezed, még nem a világ vége.Az én barátnőm is tud az ilyenekről, és egyáltalán nem parázik.Tolerancia.Hidd el, nézd, ha IGAZÁN szeret, emiatt biztos hogy nem fog ott hagyni.Ha azt mondod, hogy csók meg ilyenek nem voltak, akkor igazán nincs mitől tartanod.
2009. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki az igazat, és hogy mit érzel. Szerintem ez még nem megcsalás, az ő helyében én nem szakítanék veled. De legközelebb ne hagyd hogy ölelgessenek vagy odabújjanak hozzád. Sok sikert.
2009. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy őt ismerve ezen kiakadna,és biztos vége lenne...én meg aztérzem hogy moströgtön szaladnom kéne hozzá,mert egyszerűen már megőrülök...látni akarom!!! de viszont csakugy nemállithatok be oda...de ennek megvan a saját oka,abba nemmennék bele:( Ezekután jöttem most rá hogy mégjobban szeretnem kell,eddig is szerettem,de ilyenkor látszik meg igazán hogy nagyon kötődök hozzá:) Ha elhagy,akkor mindenkinek viszlát,mert én azt a fájdalmat nemfogom elviselni
2009. ápr. 12. 13:00
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez még nem megcsalás,de mindenképpen beszélj a barátnőddel mert lehet,hogy ebből nagy félreértés lesz,tutdod,hogy mindent máshogy lehet visszahallani!
2009. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos attól félek hogy azis előfordulhatott hogy ő személyesen látott meg...na akkoraztán nekem annyi:(
2009. ápr. 12. 13:03
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
mivel diszko, nagyonis lehet h meglattak. inkabb mond el, mert ha mastol tudja meg nemcsak rosszabb lesz, de vszinleg mar azt sem fogja elhinni h csak oleles volt es h megbantad. ennyiert nem kene otthagyjon. ez nem megcsalas, de mar kozel all hozza, mint te is belattad, a tuzzel jatszodtal. valld be,kerj bocsanatot. ha ennyiert szakit, akkor a kapcsolat bizalom es sok mas terenn aguon gyenge volt. a szerelem sajnos nem eleg 1 jol mukodo kapcsolathoz.
2009. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Thurston ***** válasza:
100%

Látszik, hogy eléggé bánt a dolog, annak ellenére, hogy ezt így nem nevezném megcsalásnak (persze nekem sem esne jól a barátnőd helyében, ez kétségtelen), ez pedig mindenféleképpen pozitív dolog. Ha ezt ugyanígy elmondod a barátnődnek, tuti, hogy megbocsát.


O)))

2009. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Ne nekünk keseregj, hanem beszélj vele, akárhogyis, de érd el. Látni fogja, h téged már ez is mennyire bánt. Tuti nem fog szakítani veled emiatt. Ha mégis, akkor ott vmi más van a háttérben.

Nem értem, mit parázol azon, h azóta nem érhető el. Ilyesmiken a lányok szoktak aggódni. Neked nem kéne. Ne fesd a falra az ördögöt!

2009. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármi is történt, hagytad...Ha igazán nem akartad volna, még ez sem történt volna meg. Lehet ám nemet is mondani, ellökni a kezét... Ez a megcsalás legenyhébb formája, de nem ártana, ha a barátnőd is tudna róla. Lehet már tudja is, pont ezért nem tudod elérni...
2009. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!