Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, kezdenétek katolikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kezdenétek katolikus pappal?

Figyelt kérdés

Lennél a szeretője?


Akkor sem, ha jó pasi és férfias, pl., mint ő: [link]



2022. jan. 24. 23:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%

Vallásos emberrel soha.


A linkben szereplővel akkor sem, ha nem ez lenne a foglalkozása

2022. jan. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ajjaj
2022. jan. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

Simán, de semmi komolyra. Kaland erejéig bőven beleférne, viszont mivel én nem vagyok vallásos, így egy pappal bármilyen komoly kapcsolat elég disszonáns lenne, még ha kilépne a rendből, akkor is.

A képen szereplő fickó mondjuk nekem pont bejön, de inkább az "őrnagysága" miatt, van valami fura kattanásom a katonákra.

2022. jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Katolikus fiatal vagyok, de eszembe sem jutna ilyesmi, meg semmilyen vallás papjával nem létesítenék viszonyt.
2022. jan. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

De szerencsétlen nyomorék vagy te kérdező hogy ilyeneken agyalsz. Lebuktattad magad, hogy odáig vagy érte. :DDDD Menj, keress magadnak valakit aki kielégít és ne álomvilágban éld az életedet!

A papok nem fognak szóba állni nőkkel. Lehet hogy a sajtóból, meg a filmekből az jön le, hogy kacérkodnak a dologgal, a valóság teljesen más. Vannak kivételek persze, de tipikus csajos dolgokkal elég kevés az esély fogást találni rajtuk. A miénkhez szoktam járni dolgozni, segíteni neki, úgyhogy elég sokszor látom ahogy a nők úgy pattannak le róla mint gyorsvonatról a suzuki :D

2022. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Csak szexre simán. De komolyan nyilván nem, alapból semmilyen vallásos emberrel sem, plusz a katolikus pap ugye még csak fel sem valllahatna.
2022. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#15 Plusz aki tud írni, az már túl öreg a kanosabbaknak... :/
2022. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Oké 17 kellett kis idő mire leesett :DD
2022. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jó esélyed akkor van papnál ha kiskorú vagy és fiú.
2023. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!