Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet katolikus meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet katolikus meleg fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Minden látszat ellenére a kérdésnek van értelme. Tudom, hogy léteznek katolikus meleg fiúk. Én is az vagyok, és másokat is ismerek.

Nem maguk módján hívő, nem protestáns, nem szektás és nem hasonló fiúkat keresek, hanem konkrétan katolikusokat.

Sokáig azt gondoltam, hogy ha párom lesz, akkor neki nem kell vallásosnak lennie, elég ha az én vallásosságomat tolerálja. Most azt gondolom, hogy mégiscsak jó lenne, ha ő is vallásos lenne.

Van egy elképzelésem arról, hogy hogyan tudná két meleg fiú a kapcsolatukat hivatalossá tenni az egyház keretei között. Ez nem lenne házasság, és nem is lenne olyan dolog, amit a meleg mozgalmak elképzelnek, de kapcsolat lenne, hivatalos lenne és az egyházon belül. De ezt csak két valóban vallásos fiúval lehet megcsinálni.

Sajnos a legtöbben még mindig nem merik felvállalni melegségüket, egyházi körökben különösen nem. Ami még meglepőbb, hogy meleg körökben sem szokás a vallásos nézeteket hangoztatni. Engem sokkal többen néztek hülyének meleg körökben a katolikus vallásom miatt, mint az egyházban a melegségem miatt.


Tehát a lényeg: Tudom, hogy léteznek vallásos katolikus fiúk. Szeretnék rájuk találni.



2014. dec. 24. 09:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%
Minden templomban találsz, csak ott még e két jelző mellé bejön egy harmadik is, a pedofília, de ettől függetlenül megfelelhetnek neked.
2014. dec. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kérem, hogy a válaszadástól tartózkodjanak azok, akik előítélettel vannak akár az egyház, akár a melegek felé.
2014. dec. 24. 09:40
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
A véleményünket kérted, hát megkapod.
2014. dec. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Első vagyok. Miért velünk van a baj? Már ne haragudj meg, de egy FÉRFI és egy NŐ alkothat egy párt, ez a természet rendje. Két férfi, akik ráadásul csőlátású vallásosak, semmiképpen sem egy pár, soha nem is volt, soha nem is lesz.
2014. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem meleg szektát keresek. Olyan meleg srácot keresek, aki katolikus, elfogadja az egyház tanítását és gyakorolja a hitét.
2014. dec. 24. 09:44
 6/19 A kérdező kommentje:

Senkitől nem kértem, hogy mondja el a véleményét akár a melegségről, akár a vallásról, akár a kettőről együtt. Tudom, hogy mindkettővel szemben sokan vannak erős előítéletekkel.

De azt is tudom, hogy vannak rajtam kívül is katolikus melegek. Most csak az érdekel, hogy hogyan lehet őket megtalálni.

2014. dec. 24. 09:48
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Szenteste napján is csak a gyűlölet, és a homofóbia árad mindenkiből. Lassan tényleg megérett ez a világ arra, hogy elpusztuljon. Csak a rendes emberekért nagy kár lenne...
2014. dec. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
23%

Mindketö bün (valásoság, melegség), legnagyob bün ha bünösök társaságát keresed:

Egyenlö a biztos kárhozatal

2014. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mindkettő bűn??? A vallásosság miért??? A melegség meg egy olyan állapot, amiről nem tehet az, aki meleg, tehát az sem lehet bűn.

Az már egy másik kérdés, hogy mit kezdünk saját állapotunkkal, de az biztosan nem baj, ha keressük a hasonló emberek társaságát.

2014. dec. 24. 11:27
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
A vallást büntetni kéne. Egy agymosott, idióta ember követi az egészet CSAK ! A B**KAT meg kár, hogy nem írottág eléggé a II. VH-ban.
2014. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!