Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez már elég lenne egy csinosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már elég lenne egy csinosabb gyári munkás lány felszedéséhez?

Figyelt kérdés

Havi nettó 560e fizetés

3 szobás lakás budapesten

Audi a4 ami nem hitelre lett vásárolva


Mindezt egy 27-28 eves ferfitol


2022. jan. 25. 13:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
24%
#20 Az lehet de a jelenlegi kérdező nincs kitömve...
2022. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
76%
Az én férjem munkanélküli volt mikor mdgismertem. És a szüleivel lakott. Én elhittem neki, hogy keres munkát. Végül talált is. Az meg nem volt kérdés, hogy ha komolyabbra fordul a kapcsolatunk osszekoltozunk albérletbe. Ilyen történet is van!
2022. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
51%
13: Te is az a fajta ember vagy, aki elhiszi, hogy valami attól lesz "normális élelmiszer", mert ráírják, hogy "update"? :D
2022. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
17%
@20 Beszélni magyar?
2022. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
77%
Gyári munkás nő vagyok, annyira érték az autókhoz, hogy ha n agyon élénk színe van valamelyikének, akkor megjegyzem. BP-n csak átutazóban voltam, helyette külföldön élek. Nekem az számít, mi van a férfi fejében, tudunk-e jókat beszélgetni, illetve fontos, hogy arcra, testalkatra az ideálom legyen. Előbb választok valakit e 2 dolog alapján szegényként, mint egy jobban keresőt ezek nélkül. A párom, mielőtt kimentünk külföldre, 50ezret keresett, én 120-at,emiatt 4 évig mindketten a saját szüleinknél éltünk,kint költöztünk először egy szobába, most már garzonba. Egy régi VW-ünk van. Próbálkoztak itt közben nálam helybeli pasik, más vendégmunkások és nem érdekelt, ki keres többet, kinek milyen autója van. Csak azért írtam le, mert nem feltétlenül az kell mindenkinek, amiket írsz. Ha egy szegényen azt látom, amit mnagamban, hogy úgy küzd, úgy hajt a céljaiért, hogy tűzön-vízen át, az vonzó (éljen meg a jég hátán is, legyen leleményes!)
2022. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
27%
A gyárimunkás hajtanak a nagy fizetésű palikra, mert valakinek kell őket emelni a gyárból. Nettó 560 semmire nem lesz elég.
2022. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:

És nettó 700?

Idokozben volt egy jókis fizetes emelesem

2022. márc. 5. 13:40
 28/66 anonim ***** válasza:
32%

Ehh, kevés lesz még az.

Annyi kell, h a gyári munkás lánynak ne kelljen már a gyárban robotolni. Melletted ki tud tanulni valami lazább melót, mondjuk körmözés. Ezalatt el kené tartani magadat, őt, fizetni a suliját. És ez esetben még ez nem is számít soknak, mert utána elkezd az új melóban dolgozni.


A másik fajta, aki sohatöbbé semmit nem akar majd dolgozni. Na ez lesz a drágább verzió. És akkor majd kéne a gyerek is...

2022. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
70%
Meséld már el mit dolgozol!-mert az én fiaim sem iskolázatlan , buta emberek, de csak nettó 500-at keresnek. Egyik albérletben, a másik itthon 30 évesen. Mivel lehet ennyit keresni ilyen fiatalon?
2022. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
43%
ha ezt így elsőre beadod akkor 70% ban összejönnének veled már ha albiban tengődő nők azok.. Mindig van az a pénz, bár sokan nem ismerik be.
2022. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!