Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érezhetné jól magát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érezhetné jól magát egy lány a második találkozás során?

Figyelt kérdés

Múlt héten találkoztam egy lánnyal (19), előtte egy keveset beszéltünk neten keresztül. Az első találkozás nem sikerült túl jól, de mégis eljönne velem mégegyszer valahova. De nem tudom hova vihetném. Azt mondta szereti ha gyorsan vezetnek mikor ő is ott van és szeret fotózni. Ezekből szerettem volna kiindulni, de sehogy sem találtam valami konkrét ötletet. Kerestem elhagyatott reptereket, laktanyákat, de egyiknél sem láttam, hogy csak úgy bemehetnénk autózni vagy valami. Szóval kínomban már itt kérdezem meg, hátha valaki tud egy jó helyet Budapesten ami nem csak egy sima italozáshoz jó hanem kicsit érdekesebb vagy kreatívabb. Vagy esetleg olyan helyet ahol kilehet használni az autót 120 fölött is.

21/F

Köszönöm, ha válaszolsz.



2022. jan. 26. 05:32
1 2
 1/20 Humor Herold ***** válasza:
22%

Az autópályán lehet repeszteni 120 felett.Ha nincs nagy forgalom akkor mehetsz 220-al is.Max. fizetsz egy "kis" büntit, vagy ugrik a jogsid.De a csajnak megfelelsz, nem de bár?!

De biztosan rengeteg elmebeteg buszsofőr garázdálkodik a városba, akik városi körülmények között is mennek simán 80-al.Üljetek fel egy ilyen buszra és meglesz a csajnak az izgalom, meg a félelem.És akkor mégse téged csuknak börtönbe ha esetleg összetöröd a kocsit, a csaj vagy valaki más meghal te meg túléled.

2022. jan. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Látom nem véletlenül az a neved hogy Humor Herold…
2022. jan. 26. 05:58
 3/20 Humor Herold ***** válasza:
100%

Komolyan írtam!

Ha az emberek gondolkodnának mielőtt cselekszenek, akkor sokkal kevesebb hülyeség kerülne elkövetésre! És tovább is élnének az emberek!

2022. jan. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Humor Herold ***** válasza:
100%
Amúgy teljesen mindegy hova viszed. Nem érted lesz oda egy őrült helyzetben, hanem a helyzetért. Érted? Vidd el sétálni, kávézni, állatkertbe, vagy amiket te szeretsz, ha az nem kell neki, akkor kár erőltetni. Tök mindegy hogy az elején bukik ki vagy később. De később nagyobb pofáraesés neked.
2022. jan. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De ezt a gyorsan vezetést úgy értettem, hogy csak említette hogy szereti ezért gondoltam, hogy mehetnénk egy olyan helyre ahol lehet gyorsan menni, de nem erre akarom építeni a kapcsolatunkat csak jó ötletnek tűnt.
2022. jan. 26. 06:36
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos tudni, hogy ilyenek miatt okoznak balesetet és ölnek meg más, ártatlan szabályosan vezető embereket, hogy villoghassanak a csajuk előtt. Igazat adok Humor Heroldnak, olyan helyre vidd, ahova te is szívesen mennél, olyan dolgot csinálj, amit te is szívesen csinálnál. Önmagadat add, magadért szeressenek, mert ha csak a másik lenyűgözésére csinálsz valamit, akkor egy bohóc vagy, és úgyis megszívod a végén. Esetleg mások is, ha megölöd vagy megnyomorítod őket a kocsiddal.
2022. jan. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem a belvárosban szerettem volna 150-nel menni.
2022. jan. 26. 07:27
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból mondom, de ha az első randin nem érezte magát jól, az miattad volt, nem a randiprogram miatt. Az ember olyannal mindig jól érzi magát, aki neki szimpatikus, akit szeret, bárhova is mennek vagy bàrmit is csinálnak. Valószínűleg nem jössz be a csajnak, úgyhogy teljesen mindegy, hova viszed második randira.
2022. jan. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg tőle, hogy hova menne szívesen?


Mondjuk én idősebb vagyok, de egyáltalán nem akadnék ki azon ha a pasi nem gondolatolvasó, sőt örülnék is ha megkérdezné...

2022. jan. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szintén 19 éves lányként írom, hogyha a pasival a programok kötnek le nem maga a személyisége szart se ér...
2022. jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!