Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érezhetné jól magát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érezhetné jól magát egy lány a második találkozás során?

Figyelt kérdés

Múlt héten találkoztam egy lánnyal (19), előtte egy keveset beszéltünk neten keresztül. Az első találkozás nem sikerült túl jól, de mégis eljönne velem mégegyszer valahova. De nem tudom hova vihetném. Azt mondta szereti ha gyorsan vezetnek mikor ő is ott van és szeret fotózni. Ezekből szerettem volna kiindulni, de sehogy sem találtam valami konkrét ötletet. Kerestem elhagyatott reptereket, laktanyákat, de egyiknél sem láttam, hogy csak úgy bemehetnénk autózni vagy valami. Szóval kínomban már itt kérdezem meg, hátha valaki tud egy jó helyet Budapesten ami nem csak egy sima italozáshoz jó hanem kicsit érdekesebb vagy kreatívabb. Vagy esetleg olyan helyet ahol kilehet használni az autót 120 fölött is.

21/F

Köszönöm, ha válaszolsz.



2022. jan. 26. 05:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Pl. vidd föl a visegrádi fellegvárba.

Azon az úton már a 80-90 körüli sebességet is tempósnak érezheti.

Aztán fönn a tetőn fotózkodhat kedvére.


Vagy ha semmi ötleted nincs, megkérdezheted: hová szeretnél menni?

2022. jan. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az első időkben olyan helyre vidd, amit ő is ismer, tehát ahol biztonságban érzi magát.
2022. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha mégis elmenne veled mégegyszer valahova, akkor azért annyira nem lehet rossz az első randi.


Miből gondolod, hogy nem sikerült túl jól? Szerinted mi volt a gond vele, hogyan lehetne azt a problémát megoldani, hogy legközelebb ne forduljon elő?


Ha tényleg volt valami gond, ami őt zavarta, akkor többet ér, ha a következő randin azt a dolgot sikerül érezhetően helyre hozni, mintha valami totál más helyzetben érzi jól magát, közben meg ott marad emlékként, hogy "na de mi van azon a téren, ami a múltkor nem volt jó".


Persze az is kérdés, hogy mi a célod? Tartós, komoly kapcsolatot akarsz és azt kideríteni, hogy önmagatokért összeilletek-e, vagy csak rövid távon le akarod venni a lábáról, hogy lefeküdjön veled, aztán mindegy is, hogy lesz-e bármi folytatása a dolognak?


Az is szubjektív, hogy kinek mi a "gyorsan vezetnek". Főleg, ha nem szokott sokat autózni, lehet, hogy bármilyen tempós vezetést gyorsnak érez, amikor nem a dugóban totyog az autó, hanem zöld hullámban haladsz. Nem biztos, hogy szükséges feltétlenül gyorsan hajtani, ténylegesen száguldani ehhez. Persze az is lehet, hogy annyira adrenalin junkie, hogy semmi nem elég neki, amíg nem illegálisan tolod, mert az a menő, vagy még az is kevés neki.

Autós/sebesség program lehet akár gokartozás, ahol ő is vezet, Hungaroringen és gondolom más versenypályákon is van időnként olyan lehetőség, hogy saját autóval lehet menni a pályán. Vannak vezetéstechnikai pályák is, ahova be lehet fizetni egy körre.

Sebesség, de nem autóhoz kötődik, hogy elmehettek pl. bobozni, vagy zipline-ozni, de ezek nem biztos, hogy második randira való programok - plán nem egy kevésbé jól sikerült első randi után.

2022. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
gokart pálya. ott lehet beszélgetni, inni, gyorsan menni.
2022. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
az autó sebességén alapuló kapcsolat, na ez aztán komoly
2022. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
13-as köszönöm az értelmes választ.
2022. febr. 1. 07:10
 17/20 anonim ***** válasza:

Jujj, ennyire azért ne vigye el az agyadat a tesztoszteron.

Főleg most, hogy csúszósak az utak.

21F

2022. febr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gúnyos válaszokat is…. Tisztában vagyok a saját képességeimmel, az autóm erejével és az időjárási viszonyokkal, de nem az autózásra akarom építeni a kapcsolatunkat csak szerettem volna a kedvére tenni ezzel! Egyébként megvolt a 2. randi is és szeretne még találkozni, szóval nem vagyok egy őrült aki veszélyes az utakon csak gondoltam ha szeret gyorsan menni akkor keresek egy helyet ahol lehet gyorsan menni. Ennyi!
2022. febr. 1. 17:30
 19/20 anonim ***** válasza:

#18

Rég rossz, ha egy csajnak az imponál, ha nyélgázon járatod a kotládat, de a te dolgod...

2022. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Megette a fene azt a "kapcsolatot" ami ilyen dolgokon alapul.

Előbb-utóbb jön egy másik csávó, akinek nagyobb autója van és/vagy gyorsabban vezet.

2022. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!