Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nekem a GLS-es futár,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem a GLS-es futár, hogyan kezdeményezhetnék?

Figyelt kérdés
Amikor csomagot hoz, szoktunk váltani pár szót általános dolgokról, de a nevét sem tudom.
2022. jan. 28. 18:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

többször jön ugyanaz? Ezt hogy csinálod? Nekem naponta jön csomag, de kétszer ugyanaz még nem hozta. Na mindegy

egyszerŰ: egy papírra ráírod a telefonszámod és kezébe nyomod, hogy hívjon, ha szeretne egy finom kávét

2022. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
2021-ben már egyáltalán nem gáz, hogy ha egy csaj kezdeményez. Mond neki, hogy szimpatikus neked és, hogy lenne-e kedve meginni egy kávét munka után.
2022. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

2-es válaszoló:


Már 2022-t írunk, nem 2021-et!

2022. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
3-as Igaz de a lényegen nem változtat.
2022. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az elmúlt időszakban nem láttam másik futárt errefelé 😅
2022. jan. 28. 19:10
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is állandó futár van, mondjuk mi cég vagyunk sok csomaggal. De dolgoztam konkurenciánál, ott pl adott emberre adott futárkör volt osztva, szóval tényleg szinte mindig ugyanaz a valaki ment egy-egy helyszínre (max akkor nem, ha szabin vagy beteg volt). Lehet, a GLS-nél is van ilyen.

Lényeg a lényeg, ha legközelebb jön, nyugodtan megkérdezheted legalább a nevét, mondva, hogy sokat jár hozzátok, kíváncsi vagy rá. Hátha veszi a lapot. Ha nem, akkor vagy nem érdekled sajnos vagy nem esik le neki. Szerintem ma már semmi ciki nincs abban sem, ha ilyenkor megkérdezed, meginna-e veled egy kávét valamikor. Manapság a nők is kezdeményeznek simán.


Viszont egy dolgot fontosnak tartok még megemlíteni. Ha nem akar közeledni hozzád, annak az is lehet az oka, hogy a főnökei ezt nem néznék jó szemmel. Sőt, ahol én voltam, ott egyenesen tilos volt ügyféllel ismerkedni. Nyilván voltak, akik megtették ennek ellenére meg nem minden vezetőt érdekelt, de csak szólok, hogy ilyen helyzet is előfordulhat sajnos.

2022. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Sőt, ahol én voltam, ott egyenesen tilos volt ügyféllel ismerkedni."


Kinek mi köze, hogy ki kivel ismerkedik. Ennyi erővel ne ismerkedjen a futár senkivel, mert bárki, akivel ismerkedik, az bármikor rendelhet csomagot... Meg különben is honnan fogja tudni a főnök, hogy ő ismerkedik egy Jolánkával, akinek egyszer vagy többször vitt csomagot?

2022. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

Használd az alpha (fe)male csábítási módozatot:

- Sexy futár, minden vágyam,

Hogy veled legyen tele ágyam!

2022. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Amikor hív, nem szokott bemutatkozni?


Egyébként nekem már kedveskedett GLS futár, csak akkor pont volt párom, azóta pedig sosem ő jött. Te is mosolyogj, legyél kedves, esetleg kérdezhetsz, tudod, van ez a "small talk". Általában leesik nekik, hogy nem véletlenül beszélgetsz egy ellenkező neművel.

2022. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
Számtalan minőségi filmalkotás dolgozza fel ezt a témát, rengeteg variációban (szerelő, futár, szomszéd srác, stb). Fantázia kérdése csak.
2022. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!